ABC Szkolenia > Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Zawieszona rekrutacja!

ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski – Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradcza działającą w branży transportowej. Naszymi klientami są kierowcy zawodowi oraz przedsiębiorcy zajmujący się przewozem drogowym rzeczy lub osób. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

 • Umowę o pracę
 • Wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od stopnia realizacji celów sprzedażowych
 • Wysokospecjalistyczne szkolenia z branży transportowej
 • Możliwość nabycia uprawnień Doradcy w branży transportowej i prowadzenia szkoleń
 • Pracę w godzinach między 08:30 a 18:00 + 1 weekend w miesiącu
 • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w innowacyjnej branży i na rozwojowym rynku

Zakres obowiązków:

 • Sprzedaż i obsługa klienta w biurze handlowym
 • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych, zarówno w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym jak i mailowym.
 • Fachowe doradztwo produktowe
 • Obsługa klientów zgodnie ze standardami ABC Szkolenia
 • Obsługa systemu CRM
 • Realizacja założonych planów sprzedażowych
 • Raportowanie własnej aktywności sprzedażowej

Wymagania:

 • Doświadczenie w sprzedaży lub/i obsłudze klienta
 • Umiejętność planowania i wyznaczania sobie priorytetów, samodzielność
 • Wysoka kultura osobista
 • Zdolności analityczne
 • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
 • Dyspozycyjność
 • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji jest przesłanie maila z odpowiedzią na pytanie „Czym zajmuje się firma ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski?” oraz CV na adres e-mail: rekrutacja@abc-szkolenia.com.
Prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 03.12.2018 r.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

——————————-

Obowiązek Informacyjny: Informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABC Szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie przy, ul. Krasińskiego 80, 05-080 Izabelin C, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: – prowadzenia obecnej oraz przyszłych procedur naboru na podstawie wyrażonej zgody (art 6 ust. 1 lit. a RODO) – w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art 6 ust. 1 lit. f RODO) Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu naboru, nie dłużej jednak niż 3 miesięcy od daty rozpoczęcia danego naboru/ukazania się ogłoszenia. W przypadku gdy wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji Pani/Pan dane będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane będą przetwarzane dla realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, mogą być one przez nas przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, do momentu przedawnienia tych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne celem dokończenia procedury rekrutacji. W każdym momencie może Pani/ Pan wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, czy wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia danych, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Informujemy, że ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowym. W celu wykonania powyższych uprawnień należy skontaktować się z naszą formą poprzez e-mail: biuro@abc-szkolenia.com Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark