Nasze usługi

ABC Szkolenia > Polecane Usługi > Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych

Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych

Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych

Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument niezbędny dla każdego przedsiębiorcy, który planuje założenie działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego. Jest również bardzo popularny wśród specjalistów, którzy pracują w branży transportowej, ponieważ otwiera wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej i czerpania korzyści finansowych. Kluczem do jego zdobycia jest wybór odpowiedniej dla siebie formy nauki do egzaminu.

Certyfikatu kompetencji zawodowych online – materiały do samodzielnej nauki

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań wśród osób planujących uzyskać własny certyfikat kompetencji jest pytanie – jak przygotować się do egzaminu? Możliwości jest kilka i wszystkie mogą być skuteczne, o ile spełniają podstawowy warunek – są oparte o rzetelne i aktualne materiały. Reszta w dużym stopniu zależy od indywidualnych predyspozycji. Osoby, które są konsekwentne, zmotywowane i potrafią uczyć się samodzielnie, mogą rozważyć wybór samych materiałów szkoleniowych. Dzięki temu obniżą ogólne wydatki oraz zaoszczędzą czas na dojazdach.

W tym zakresie nasza oferta certyfikatu kompetencji zawodowych online obejmuje:

 •  30 interaktywnych testów online po 64 pytania wraz z komentarzem do każdego z nich (ponad 1800 pytań).
 • Wsparcie merytoryczne przez naszych ekspertów, w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości, na każdym etapie rozwiązywania testów.
 • Przykładowe zadania w formie instruktaży wideo, które służą jako wsparcie do części praktycznej egzaminu.
 • Autorskie materiały dydaktyczne opracowane przez naszych ekspertów w formie pliku pdf.
 • Zestaw przykładowych zadań egzaminacyjnych wraz z rozwiązaniami. 

Certyfikat kompetencji zawodowych online >>

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych – szkolenie stacjonarne

Dla osób, które zaczynają swoją przygodę w tej dziedzinie, lepszym wyborem może okazać się kurs na certyfikat kompetencji zawodowych. W tym przypadku, każdy kursant przechodzi przez szkolenie prowadzone zgodnie ze sprawdzonym i skutecznym programem nauczania, obejmującym zagadnienia pojawiające się na egzaminie. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się od czego zacząć naukę. Podstawowymi korzyściami z tego wyboru jest łatwiejsze przyswajanie wiedzy, efektywniejsza nauka i bezpośredni kontakt z trenerem, który dokładnie wytłumaczy problematyczne zagadnienia i rozwieje wątpliwości.

W ramach stacjonarnego kursu na certyfikat kompetencji zawodowych oferujemy: 

 • 6 dni – 38h wykładów prowadzonych przez najlepszych specjalistów.
 • Pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz w zapisie na egzamin państwowy organizowany przez ITS.
 • Dostęp do platformy online zawierającej 30 testów (około 1800 pytań) wraz z komentarzami oraz instruktaże wideo z rozwiązywania zadań praktycznych.
 • Zestaw przykładowych zadań egzaminacyjnych wraz z rozwiązaniami.
 • Spersonalizowane autorskie materiały uzupełniające.
 • Próbny egzamin wewnętrzny – stworzony i prowadzony na wzór egzaminu państwowego w ITS.
 • Klimatyzowaną salę wykładową.
 • Napoje, przekąski oraz catering.  

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych stacjonarnie >>

Zapraszamy do kontaktu, odpowiadamy na wszystkie pytania związane z Certyfikatem Kompetencji Zawodowych. Nie czekaj, dowiedz się więcej już teraz! Kontakt
Masz pytania? Przejdź do kontaktu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021