ABC Szkolenia > O FIRMIE

O FIRMIE

abc-szkolenia-pawel-zuchowski-195x300Firma ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wprowadzane nowe przepisy związane z transportem drogowym i szkoleniem kierowców zawodowych oraz przedsiębiorców zajmujących się przewozem drogowym rzeczy lub osób.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz kompetencja, elastyczność, rzetelność dlatego oferowane przez nas szkolenia i doradztwo wyróżnia wysoki poziom usługi. Zatrudniamy w tym celu odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wykładowcy i instruktorzy z pedagogicznym podejściem doskonale wiedzą, w jaki sposób prowadzić zajęcia, by zainteresować kursantów i ułatwić przyswajanie wiedzy a specjaliści z transportu pomogą rozwiązać każdy problem.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest rzetelna informacja dlatego nasza firma ciągle się rozwija w zakresie doradztwa dla firm transportowych.
Ponadto, organizowane przez nas szkolenia przygotowują nie tylko do egzaminu, ale również do pracy na wybranym stanowisku.

Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują najlepszą ofertę odnośnie doradztwa i szkoleń.

W naszej ofercie znajdziesz kursy lub szkolenia:
 • Kurs na przewóz rzeczy lub osób dla kierowców,
 • Prawo jazdy (kategorie: A, B, C, B+E, C+E),
 • Kursy ADR dla kierowców,
 • Kursy na doradcę ADR DGSA,
 • Szkolenie z rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców,
 • Szkolenie z czasu pracy,
 • Szkolenie z obsługi tachografu,
 • Szkolenie z mocowania ładunków,
 • Szkolenie z zakresu napełniania i opróżniania cystern transportowych NO TDT,
 • Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych,
 • Kurs na wózki widłowe,
 • Kurs HDS,
 • BHP.

Organizowane przez nas kursy są zgodne z obowiązującym programem oraz wytycznymi zawartymi w unijnej dyrektywie, oraz krajowych przepisach. Współpracujemy z wieloma ośrodkami nauki jazdy, ośrodkiem techniki jazdy, a także gabinetem lekarskim oraz pracownią psychologiczną.
Jeżeli chcesz mieć pewność solidnego przygotowania do egzaminów oraz zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne na określonym stanowisku pracy, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Doradztwo i audyt w firmach transportowych
 • Doradztwo ADR,
 • Mocowanie ładunków — audyt, doradztwo, instrukcje pisemne,
 • Doradztwo dla firma transportowych – czas pracy,
 • Audyt uprawnień pracowników niezbędnych do wykonywania zadań związanych z transportem drogowym,
 • Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych dla przewoźników,
 • Sprawdzenie kierowcy,
 • Pomoc w zakładaniu firm transportowych i uzyskiwaniu licencji.

Doradztwem w naszej firmie zajmują się osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie transportu drogowego.

Napisz lub zadzwoń do Nas! Kontakt

Jeśli  masz pomysł na szkolenia lub chcesz zostać naszym trenerem/ specjalistą z zakresu transportu drogowego – nie czekaj, dołącz do nas.
Zapraszamy do współpracy .

UsługiSprawdź także

jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Świadectwo kwalifikacji zawodowej (potocznie kurs na przewóz rzeczy i osób) jest dokumentem wydawanym po szkoleniu okresowym lub kursie...

Czytaj całość

Kursy i szkolenia ADR

Kursy i szkolenia związane z przewozem towarów niebezpiecznych ADR Przewóz materiałów niebezpiecznych wiąże się z zagrożeniem – zarówno dla przewoźnika, jak i...

Czytaj całość
jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą wymaga zupełnie innego manewrowania pojazdem niż z przyczepą. Dlatego dla przygotowujących...

Czytaj całość
Certyfikat kompetencji zawodowych użyczenie dla firm transportowych.

Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych

Użyczę certyfikat kompetencji zawodowych dla przewoźników drogowych Podejmę współpracę z firmami, które nie posiadają  certyfikatu kompetencji zawodowej niezbędnego do uzyskania licencji transportowej...

Czytaj całość

Kwalifikacja wstępna przyspieszona na przewóz rzeczy lub osób

Kurs na kwalifikację wstępną przyśpieszoną na przewóz rzeczy lub osób Kurs na przewóz rzeczy lub osób dla nowych kierowców zamierzających wykonywać przewóz...

Czytaj całość

Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy lub osób

Szkolenie okresowe kierowców na przewóz rzeczy lub osób Kurs na przewóz rzeczy lub osób (szkolenie okresowe) dla kierowców zamierzających przedłużyć swoje uprawnienia (kod...

Czytaj całość

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark