Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > O Firmie

O Firmie

Nasza firma powstała w 2009 roku w odpowiedzi na zmiany w przepisach związanych z transportem drogowym i szkoleniem kierowców zawodowych oraz przedsiębiorców zajmujących się przewozem drogowym osób i rzeczy. Od tego czasu przeszkoliliśmy dziesiątki tysięcy kierowców zawodowych oraz rozwiązaliśmy problemy tysięcy firm. Codziennie zdobywamy nowe doświadczenie, reagujemy na zmiany i rozwijamy naszą działalność. Dziś cieszymy się z wypracowanej pozycji osiągniętej dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszej kadry oraz przede wszystkim – zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi klienci.

Co nas wyróżnia?

Elastyczność

Wszyscy nasi klienci biznesowi i indywidualni mają swoje obowiązki, z których muszą się wywiązywać. Doskonale o tym wiemy, dlatego też podejmując współpracę nie chcemy absorbować Państwa czasu i energii, wręcz przeciwnie! Pragniemy ułatwić i uprościć wszelkie formalności oraz maksymalnie skrócić czas oczekiwania. Jesteśmy otwarci i chętnie przychylamy się do potrzeb wszystkich naszych klientów.

Kompetencja

Jesteśmy świadomi, że prowadzenie kursów, szkoleń i doradztwa wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Nasze działania przekładają się na przyszłe wybory i postawy naszych klientów. Otrzymując tak ważne zadanie musimy zapewniać najwyższy poziom merytoryczny w każdej dziedzinie. Zatrudniamy w tym celu wysoko wykwalifikowaną kadrę. Stale dbamy o rozwój naszych pracowników i aktualizację wiedzy. Nasi wykładowcy i instruktorzy z pedagogicznym podejściem doskonale wiedzą, w jaki sposób prowadzić zajęcia by zainteresować kursantów, ułatwić przyswajanie wiedzy i rozwiązywać problemy.

Rzetelność

Nasze działania są jasne i przejrzyste. Dbamy o poprawność i aktualność udzielanych informacji. Szkolenia prowadzone są z zachowaniem należytej staranności i poszanowaniem przepisów prawa. Otrzymane dzięki nam uprawnienia spełniają wszystkie wymogi formalne. Dzięki temu w trakcie potencjalnych kontroli nie trzeba się niczego obawiać.

Jakość

Utrzymanie wysokiego poziomu usług jest możliwe dzięki ciągłemu rozwojowi naszej kadry oraz regularnym badaniom satysfakcji naszych klientów. Wprowadzone przez nas procedury zapewniają powtarzalność szkoleń i eliminują potencjalne nieprawidłowości. Potwierdzeniem tych działań jest wdrożona przez nas norma ISO9001 – dotycząca zarządzania jakością.

Rozwijamy się

2009

Założenie firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski. Wprowadzenie kursów kwalifikacyjnych oraz szkoleń okresowych dla kierowców zawodowych, oraz prawo jazdy zawodowego.

2010

Wprowadzenie w zakres kursów na wózki widłowe oraz hydraulicznych dźwigów samochodowych (HDS).

2011

Wprowadzenie kursów ADR dla kierowców przewożących materiały niebezpieczne.

2012

Wprowadzenie kursów na doradcę ds. przewozów towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym (ADR DGSA) oraz szkoleń na napełnianie i opróżnianie cystern transportowych.

2013

Wprowadzenie szkoleń w zakresie certyfikatu kompetencji zawodowych wymaganego do licencji transportowej.

2014

Wprowadzenie usług doradczych w zakresie: przewozu materiałów niebezpiecznych, mocowania ładunków, czasu pracy kierowców oraz uprawnień kierowców.

Ponadto wprowadzenie szkoleń z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców, mocowania ładunków, obsługi tachografów, transportu drogowego.

2015

Wprowadzenie szkoleń stanowiskowych ADR w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych oraz szkolenia BHP.

2016

Wprowadzone szkolenie uzupełniające z jazd ciągnikiem siodłowym z naczepą oraz sprawdzenie kierowcy z umiejętności prowadzenia pojazdu praktycznej i teoretycznej. Ponadto test sprawdzający wiedzę z czasu pracy kierowcy i obsługi tachografu cyfrowego.

2017

Wprowadzenie doradztwa w zakresie uzyskiwania licencji w transporcie drogowych oraz świadectwo kierowcy dla obywateli Ukrainy i Białorusi oraz innych państw.

2018

Wprowadzenie szkolenia SENT – monitorowanie przewozu materiałów wrażliwych oraz kursów na doradcę ds. przewozów towarów niebezpiecznych koleją (RID).

2019

Wprowadzenie szkoleń z zakresu kontroli drogowej, planowania trasy.

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.
warto sprawdzićPowiązane usługi

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy (potocznie kurs na przewóz rzeczy i osób bądź też KOD 95) jest dokumentem...

Kursy i szkolenia ADR

Kursy i szkolenia związane z przewozem towarów niebezpiecznych ADR Przewóz materiałów niebezpiecznych wiąże się z zagrożeniem – zarówno dla przewoźnika, jak i...

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą jest umiejętnością niezbędną w życiu każdego kierowcy zawodowego. Manewrowanie pojazdem członowym...

Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych

Użyczenie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych – zarządzanie transportem Podjęcie działalności gospodarczej w zakresie zarobkowego przewozu rzeczy i osób wymaga uzyskania odpowiedniej licencji. Warunkiem...

Kwalifikacja wstępna przyspieszona na przewóz rzeczy lub osób

Kwalifikacja wstępna przyśpieszona – kurs na kierowcę zawodowego Kwalifikacja wstępna przyspieszona (pot. kurs na przewóz rzeczy / osób) to kurs, który dotyczy...

Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy lub osób

Szkolenie okresowe kierowców na przewóz rzeczy lub osób Szkolenie okresowe (potocznie: kurs na przewóz rzeczy lub osób / kod 95) to kurs kończący...

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2022