BHP

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Każda firma potrzebuje wsparcia w zakresie BHP. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszyscy pracownicy muszą przejść odpowiednie szkolenia, a każde stanowisko musi zostać opatrzone odpowiednią instrukcją w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli chcą Państwo, by te i inne zadania zostały wykonane profesjonalnie – zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy firmą zapewniającą:

• kompleksową obsługę BHP dla firm każdej wielkości – zarówno w zakresie stałej współpracy, jak i jednorazowej realizacji zleceń,
• opiekę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem – takich, którzy usługi wykonują rzetelnie i profesjonalnie, z dbałością o spełnienie wymogów ustawowych, ale też względy praktyczne,
• elastyczne warunki współpracy – ofertę zawsze szyjemy na miarę, dostosowując zakres wykonywanych prac do potrzeb Klienta,
• konkurencyjne stawki – dokładamy wszelkich starań, by zoptymalizować koszty.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – bez względu na branżę.

 

Szkolenie wstępne BHP

Dedykowane nowym pracownikom – wdrażające w zasady bezpiecznej pracy, zapoznające z instrukcją stanowiskową i ogólnymi zasadami BHP.

Szkolenie okresowe BHP

Przypominające najważniejsze zasady BHP pracownikom – wykonywane zgodnie z wymogami ustawowymi.

Tworzenie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

Wykonywane przez nas opisy pozwalają określić ryzyka związane z wykonywaniem konkretnych zadań oraz wskazują sposoby ich uniknięcia.

Opracowywanie dokumentacji powypadkowej

Zajmujemy się prowadzeniem dochodzeń po wypadkach na stanowiskach pracy i przygotowujemy raporty zgodnie z wymogami ustawowymi.

Kontrola warunków BHP w firmie

Prowadzona rzetelnie i profesjonalnie – tak, by wyeliminować wszelkie czynniki ryzyka i zwiększyć bezpieczeństwo pracy firmy.

Opracowywanie instrukcji BHP

Nasi specjaliści opracują kompletne instrukcje BHP, uwzględniając indywidualną specyfikę pracy firmy oraz zadania na każdym stanowisku pracy – zgodnie z prawem i praktycznie.

Dobór środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego

Przeprowadzimy kompleksową analizę warunków pracy, wskazując najbardziej optymalne wyposażenie pracownika – zapewniające maksimum bezpieczeństwa przy wykonywaniu zadań zawodowych i optymalne pod względem finansowym.


Wszystkich zainteresowanych profesjonalną obsługą outsourcingową w zakresie BHP zachęcamy do kontaktu z nami. Szczegóły oferty dostosowanej do Państwa potrzeb przedstawimy telefonicznie, mailowo bądź w czasie wizyty w naszej siedzibie. KONTAKT

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark