Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > BHP dla Kierowców

BHP dla Kierowców

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Każda firma potrzebuje wsparcia w zakresie BHP. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszyscy pracownicy muszą przejść odpowiednie szkolenia, a każde stanowisko musi zostać opatrzone odpowiednią instrukcją w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli chcą Państwo, by te i inne zadania zostały wykonane profesjonalnie – zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy firmą zapewniającą:

• kompleksową obsługę BHP dla firm każdej wielkości – zarówno w zakresie stałej współpracy, jak i jednorazowej realizacji zleceń,
• opiekę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem – takich, którzy usługi wykonują rzetelnie i profesjonalnie, z dbałością o spełnienie wymogów ustawowych, ale też względy praktyczne,
• elastyczne warunki współpracy – ofertę zawsze szyjemy na miarę, dostosowując zakres wykonywanych prac do potrzeb Klienta,
• konkurencyjne stawki – dokładamy wszelkich starań, by zoptymalizować koszty.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – bez względu na branżę.

 

Szkolenie wstępne BHP

Dedykowane nowym pracownikom – wdrażające w zasady bezpiecznej pracy, zapoznające z instrukcją stanowiskową i ogólnymi zasadami BHP.

Szkolenie okresowe BHP

Przypominające najważniejsze zasady BHP pracownikom – wykonywane zgodnie z wymogami ustawowymi.

Tworzenie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

Wykonywane przez nas opisy pozwalają określić ryzyka związane z wykonywaniem konkretnych zadań oraz wskazują sposoby ich uniknięcia.

Opracowywanie dokumentacji powypadkowej

Zajmujemy się prowadzeniem dochodzeń po wypadkach na stanowiskach pracy i przygotowujemy raporty zgodnie z wymogami ustawowymi.

Kontrola warunków BHP w firmie

Prowadzona rzetelnie i profesjonalnie – tak, by wyeliminować wszelkie czynniki ryzyka i zwiększyć bezpieczeństwo pracy firmy.

Opracowywanie instrukcji BHP

Nasi specjaliści opracują kompletne instrukcje BHP, uwzględniając indywidualną specyfikę pracy firmy oraz zadania na każdym stanowisku pracy – zgodnie z prawem i praktycznie.

Dobór środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego

Przeprowadzimy kompleksową analizę warunków pracy, wskazując najbardziej optymalne wyposażenie pracownika – zapewniające maksimum bezpieczeństwa przy wykonywaniu zadań zawodowych i optymalne pod względem finansowym.


Wszystkich zainteresowanych profesjonalną obsługą outsourcingową w zakresie BHP zachęcamy do kontaktu z nami. Szczegóły oferty dostosowanej do Państwa potrzeb przedstawimy telefonicznie, mailowo bądź w czasie wizyty w naszej siedzibie. KONTAKT
Masz pytania? Przejdź do kontaktu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

4/5 - (4 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024