ABC Szkolenia > CENNIK

CENNIK

RODZAJ USŁUGI

CENA

SZKOLENIE OKRESOWE KIEROWCÓW ZAWODOWYCH 600zł *** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ UZUPEŁNIAJĄCEJ 2000zł *** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ PRZYSPIESZONEJ 2800zł **** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ 3900zł **** Zapisz się teraz!
KURS KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ UZUPEŁNIAJĄCEJ PRZYSPIESZONEJ 1000zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH 1600zł*** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE SYSTEMÓW TACHOGRAFÓW CYFROWYCH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW od 560zł *** (N) Zapisz się teraz!
SZKOLENIE Z ROZLICZENIE I EWIDENCJA CZASU PRACY KIEROWCÓW 860zł *** (N) Zapisz się teraz!
DORADZTWO W ZAKRESIE PRZEWOZU MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH ADR od 200zł ******(N)
SPRAWDZENIE KIEROWCY PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO PRACY  Od 380zł (N)
DORADZTWO I AUDYT DLA FIRM TRANSPORTOWYCH Do ustalenia
KURS ADR DLA KIEROWCÓW PODSTAWOWY/SPECJALISTYCZNY 550/350zł ** Zapisz się teraz!
KURS DORADCY ADR DGSA 2500zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE STANOWISKOWE ADR  od 350zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE NA NALEWAKI NO TDT 650zł ***** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. A, A1 1790zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B 1790zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B w J. ANGIELSKIM 2000zł ***
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. BE B+E 1290zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. C 1790/2390zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA PRAWO JAZDY KAT. CE C+E 2190zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA WÓZKI WIDŁOWE 652zł Zapisz się teraz!
KURS HDS 1200zł *** Zapisz się teraz!
KURS NA WÓZKI JEZDNIOWE ZE ZMIENNYM WYSIĘGNIKIEM 1000zł *** Zapisz się teraz!
SZKOLENIE Z SYSTEMÓW TACHOGRAFÓW CYFROWYCH DLA KIEROWCÓW od 350zł *** (N) Zapisz się teraz!
SZKOLENIE Z MOCOWANIA ŁADUNKÓW od 350zł *** (N) Zapisz się teraz!
PSYCHOTECHNIKA 150
BADANIA LEKARSKIE 200

Dofinansowania do szkoleń

Współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy jako instytucja szkoleniowa  wpisana w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00198/2009 w zakresie finansowania szkoleń.

Czytaj więcej: szkolenia dla bezrobotnych

* Cena zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne, badania lekarskie, badania psychologiczne, egzamin państwowy.
** Cena zawiera: szkolenie, materiały szkoleniowe, egzamin państwowy. Cena 550 złotych dotyczy kursu podstawowego. Cena 350 złotych dotyczy kursu specjalistycznego.
*** Cena zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne. W przypadku kursu prawo jazdy kat. C: Cena 1790 kursu kat. C, 20/20h teorii/praktyki. Warunkiem skorzystania z podanej ceny jest rozpoczęcie  równocześnie  kursu na prawo jazdy kat. CE (cena 2190zł.). Cena 2390 kursu kat. C, 20/30h teorii/praktyki.
**** Cena zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne, egzamin państwowy. Do podanej ceny należy doliczyć badania lekarskie i psychologiczne, które można uzyskać na miejscu w Naszym ośrodku.
Cena 2800 złotych przeznaczona jest dla osób, które po raz pierwszy korzystają z Naszych usług i zawiera: szkolenie, materiały edukacyjne, egzamin. Do podanej ceny należy doliczyć koszt badań psychologicznych oraz lekarskich.
***** Cena zawiera:  szkolenie na jedną klasę 3 lub 2, wstęp na bazę paliwową, antystatyczny strój ochronny, kask. Dodatkowo płatny egzamin 152 złotych.
****** Cena uzależniona od ilości przewoźnych materiałów niebezpiecznych lub  ilości pojazdów. Do negocjacji.
(N) Cena nie zawiera podatku VAT 23%.

Uwaga!

Podane ceny obowiązują od dnia 01.10.2018 r. przy grupach co najmniej 5 osobowych. W przypadku szkolenia zamkniętego lub grupowego ceny są ustalane indywidualnie. Zgodnie z regulaminem szkoleń.

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark