ABC Szkolenia > Kursy i szkolenia ADR > Szkolenie na nalewaki NO TDT

Szkolenie na nalewaki NO TDT

Szkolenie na nalewaki NO TDT dotyczy:

zawodowych kierowców posiadających już specjalistyczne uprawnienia z zakresu, ADR czyli przewozu niebezpiecznych substancji, a chcą dodatkowo poszerzyć zakres swoich kompetencji o możliwość samodzielnego napełniania zbiorników cystern;
pracowników, którzy są zatrudniani w firmach produkujących takie substancje i obsługujących stanowiska rozlewni.

Wymagania dotyczące szkolenia na nalewaki NO TDT

Od przyszłych uczestników kursu wymaga się:

  • ukończonego 18 roku życia;
  • wykształcenia na poziomie minimum zawodowym lub posiadania świadectwa wykwalifikowanego robotnika;
Egzamin państwowy po szkoleniu na nalewaki NO TDT

Egzamin teoretyczny oraz praktyczny jest przeprowadzony przez Transportowy Dozór Techniczny w warunkach rzeczywistych na stanowisku pracy.
Miejsce egzaminu teoretycznego/praktycznego: Radom ul. Lechicka 43, baza paliwowa MAR- ROM w Radomiu ul. Tokarska 3, baza paliwowa PETROLIS w Pionkach ul. Kieszek 52, baza paliwowa w Mościskach, ul. Estrady 8.

Miejsce szkolenia:

ABC-Szkolenia
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
Tel. 531700182


Nie czekaj zapisz się już dziś na szkolenie online lub telefoniczne.

szkolenia-na-nalewaki-no-tdt-adr-cysterny

Program szkolenia

Zakres szkolenia na nalewaki NO TDT

Szkolenie uwzględnia teoretyczną wiedzę na temat substancji chemicznych niebezpiecznych dla człowieka i środowiska oraz obsługę urządzeń do napełniania zbiorników. Szczegółowa tematyka zajęć obejmuje:

  • wiadomości na temat fizycznych i chemicznych właściwości substancji niebezpiecznych ze szczególnym naciskiem na klasę 3, czyli materiały ciekłe zapalne,
  • szczegółowe informacje o paliwach i innych substancjach transportowanych cysternami,
  • zasady konstrukcji zbiorników transportowych oraz wymagania dotyczące osprzętu,
  • zasady opisywania i znakowania cystern z materiałami niebezpiecznymi,
  • fizyczne napełnianie zbiorników oraz kontrola tej czynności,
  • obsługa nalewaków NO podczas napełniania i opróżniania cystern,
  • przepisy przeciwpożarowe i BHP,
  • dozór techniczny.

Zajęcia obejmują również część praktyczną, podczas której uczestnik kursu własnoręcznie wykonuje czynności związane z obsługą nalewaków.

Terminy i Płatności

Cena szkolenia na nalewaki NO TDT od Cena zawiera szkolenie na jedną klasę materiałów niebezpiecznych, każda następna kosztuje 350 złotych. Egzamin kosztuje 152 złotych. 650 pln
Najbliższe szkolenia
Zapisy najpóżniej do 04.02.2019 r.
Zaczynamy szkolenie na nalewaki No TDT.
10:00 21 Luty, 2019 - czwartek

Miejsce szkolenia:

ABC-Szkolenia
Ul. Modlińska 6,
03-216 Warszawa

Zapisz się na szkolenieSzkolenie na nalewaki NO TDT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie w celu wykonania zamawianej przeze mnie usługi.

Oświadczam, że dane zawarte w karcie zgłoszeniowej są zgodne ze stanem faktycznym oraz zapoznałem/am się z Regulaminem.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie dla celów marketingowych: przesłania informacji handlowych o usługach i produktach, zniżkach i promocjach.

Wyrażam zgodę na kontakt ze mną na podstawie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w formie: e-mail, SMS-em, telefonicznie.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie (05-080) przy ul. Krasińskiego 80. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługujących mi praw tj. prawa dostępu do moich danych, ich poprawiania, przenoszenia, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia i cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Regulaminie firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski o RODO.

Warto wiedzieć

Często zadawane pytania

Uzyskane uprawnienia po szkoleniu na nalewaki NO TDT

Zaliczony egzamin oznacza wydanie bezterminowego zaświadczenia potwierdzającego kwalifikacje pracownika w zakresie napełniania i opróżniania cystern za pomocą nalewaków. Zaświadczenie jest niezbędnym wymaganym dokumentem do wykonywania tej czynności i stanowi rozszerzenie podstawowych kompetencji pracownika stacji rozlewniczej albo kierowcy z uprawnieniami ADR.

Warto odwiedzić

UsługiSprawdź także

Kurs ADR dla kierowców

Kurs ADR dla kierowców dotyczy: Kierowców zawodowych, którzy chcą uzyskać uprawnienia ADR i których uprawnienia wygasły ( dla tych osób przygotowaliśmy kursy...

Czytaj całość
jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą wymaga zupełnie innego manewrowania pojazdem niż z przyczepą. Dlatego dla przygotowujących...

Czytaj całość

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Szkolenie przygotowujące do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie przewozu rzeczy z rozszerzeniem o przewóz osób Firma ABC Szkolenia przygotowała szkolenie...

Czytaj całość

Kurs na wózki widłowe

Kurs na wózki widłowe spalinowe i elektryczne Obecnie praca w magazynie wymaga posiadania kwalifikacji operatora wózka widłowego. Wózek widłowy to urządzenie przeznaczone...

Czytaj całość
Pojazd z HDSm podczas operacji załadunku

Kurs HDS

Kurs HDS – hydrauliczny dźwig samochodowy HDS, czyli Hydrauliczny Dźwig Samochodowy to jedno z częściej wykorzystywanych urządzeń w transporcie drogowym wymagającym jednocześnie...

Czytaj całość

Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy lub osób

Szkolenie okresowe kierowców na przewóz rzeczy lub osób Kurs na przewóz rzeczy lub osób (szkolenie okresowe) dla kierowców zamierzających przedłużyć swoje uprawnienia (kod...

Czytaj całość

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark