Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Kursy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych > Certyfikat kompetencji zawodowych e-learning

Certyfikat kompetencji zawodowych e-learning

Certyfikat kompetencji zawodowych e-learning

Szkolenie e-learningowe pozwala zdobyć wiedzę potrzebną do zaliczenia egzaminu państwowego bez konieczności fizycznej obecności na zajęciach. Nauka możliwa jest w dowolnym miejscu i czasie. Jedynymi wymogami są:

  • posiadanie urządzenia takiego jak: smartfon, tablet, komputer;
  • dostęp do Internetu.

Szkolenie e-learningowe oparte jest o platformę szkoleniową i nasze autorskie materiały dydaktyczne. Dzięki utrzymaniu materiałów w wersji cyfrowej możemy na bieżąco wprowadzać aktualizacje dostarczając w ten sposób najświeższe informacje, nowe zadania i pytania egzaminacyjne.

Zawartość kursu CKZ w formie e-learningowej

Na całość oferty składa się:

  • 30 dniowy dostęp do platformy szkoleniowej
  • Materiały dydaktyczne zawierające opracowania teoretyczne oraz zbiór pytań i zadań egzaminacyjnych (ponad 1500 pytań testowych i 50 zadań praktycznych). Materiały podzielone są na część finansowo/księgową i transportową.
  • Wsparcie merytoryczne w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości
  • Instrukcja zapisu na egzamin państwowy w ITS

W ramach platformy szkoleniowej kursanci mają do dyspozycji sześć modułów:

Informacje organizacyjne – w tym module dostępne są informacje wprowadzające. Umieściliśmy tutaj przewodnik, który pokaże Ci jak poruszać się po kursie i jak korzystać ze wsparcia merytorycznego. Przedstawiamy najważniejsze informacje o Certyfikacie Kompetencji Zawodowych oraz o samym egzaminie. Dowiesz się m. in. jak wygląda egzamin, na co zwrócić szczególną uwagę, jak wypełnić i gdzie dostarczyć wniosek egzaminacyjny, a także jak wykorzystywać zdobyty certyfikat.

Materiały i zadania – do pobrania – tutaj czekają na Ciebie opracowania teoretyczne zagadnień w formie autorskiego pliku pdf oraz przykładowe zadania z części finansowej i transportowej. W naszej bazie posiadamy blisko 60 zadań, które rzeczywiście pojawiają się na egzaminie państwowym. Do każdego z zadań przyporządkowane jest poprawne rozwiązanie. Zadania są zaktualizowane o zmiany wynikające z Polskiego Ładu i Pakietu Mobilności.

Opracowania teoretyczne – w tym dziale umieściliśmy materiały dydaktyczne w przystępnej formie do regularnej nauki. Przerobienie tych materiałów zapewni Ci odpowiednią wiedzę do samodzielnego rozwiązywania zadań i testów.

Egzamin – w tym module znajdują się przykładowe testy zbudowane na wzór części teoretycznej egzaminu państwowego. Każdy test zawiera 64 pytania, po 8 pytań z każdego działu ujętego w zakresie egzaminowania. Dla efektywniejszego treningu ograniczyliśmy czas na ukończenie każdego testu do 2 godzin (jak na egzaminie państwowym). Po zakończeniu testu użytkownik pozna swój wynik procentowy, będzie mógł zobaczyć listę pytań i odpowiedzi, a także przeczytać dołączone do nich komentarze specjalistów. Testy można powtarzać bez ograniczeń.

Nauka – ten moduł składa się z 8 działów, w których znajdują się tematycznie przyporządkowane pytania testowe. Pytania zostały podzielone zgodnie z zakresem ujętym w załączniku I Rozporządzenia WE 1071/2009. Dzięki modułowi „Nauka” można uczyć się pytań z wybranej kategorii.

Zadania – moduł obejmuje instruktaże wideo z rozwiązywania zadań praktycznych z zakresu leasingu, księgowości i transportu. Do każdego zadania dołączony jest skrypt ułatwiający naukę. Materiały dydaktyczne i pomoce naukowe zawarte w plikach PDF: Instrukcja zapisu na egzamin – informacje jak krok po kroku zapisać się na egzamin państwowy w ITS wraz z numerami kont i danymi kontaktowymi potrzebnymi do dokonania opłat oraz zapisu.

Wsparcie merytoryczne

W trakcie nauki nowych zagadnień mogą pojawiać się pytania lub wątpliwości. Jest to normalna zależność występująca w procesie nauki. Dlatego nasze kursy CKZ rozszerzone są o wsparcie merytoryczne, dzięki któremu możesz uzyskać rzetelną odpowiedź bezpośrednio od naszych specjalistów.

Cena i uzyskanie dostępu do kursu CKZ e-learning

Kurs CKZ e-learningowy jest w cenie 800 zł + VAT (984zł brutto). Materiały do nauki oraz dostęp do platformy nadawane są automatycznie po zakupie.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu! Telefon 531700182, email: biuro@abc-szkolenia.com

Porównaj oferty kursów CKZ

E-learning nie jest dla Ciebie? Sprawdź ofertę naszego kursu online lub kursu stacjonarnego

Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych - oferta

Co mówią o nas klienci?

Poznaj najnowsze opinie o kursie CKZ e-learning

Na jaki czas otrzymam dostęp do platformy online?

W ramach kursu online oferujemy dostęp do naszej platformy na 30 dni od momentu otrzymania wiadomości e-mail z loginem i hasłem do logowania.

Co zawierają autorskie materiały dydaktyczne?

Materiały autorskie stworzone zostały na podstawie aktualnych zadań pojawiających się na egzaminie w ITS. Zawierają one:
- 18 przykładowych zadań z zakresu transportu,
- 12 przykładowych zadań z zakresu obliczania wynagrodzeń,
- 15 przykładowych zadań z zakresu bilansu przedsiębiorstwa,
- obszerne rozwiązania do każdego zadania,
- niezbędną teorię opracowaną przez naszych specjalistów.

W jakiej formie odbywają się korepetycje?

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych godzin korepetycji zarówno online jak i stacjonarnie na ul. Modlińskiej 6 w Warszawie. Cena w obydwu przypadkach nie ulega zmianie.

Co muszę zrobić, aby zgłosić się na egzamin państwowy w ITS?

Warunkiem wzięcia udziału w egzaminie państwowym jest złożenie wypełnionego wniosku do ITS w określonym terminie oraz wniesienie opłaty (800 zł za pierwsze podejście). Wzór wniosku, daty egzaminów państwowych oraz numer konta do wpłaty znajdują się na stronie Instytutu: www.its.waw.pl w zakładce "Certyfikacja Przewoźników Drogowych".

Certyfikat kompetencji zawodowych e-learning Cena zawiera: 30 dniowy dostęp do platformy szkoleniowej online. Przykładowe zadania egzaminacyjne wraz z rozwiązaniami. Autorskie materiały dydaktyczne w formie pliku PDF. Wsparcie merytoryczne naszych specjalistów. Podana cena zawiera podatek VAT. 984 zł
Zajęcia indywidualne Cena obejmuje jedną godzinę zajęć indywidualnych z trenerem, to jest rozwiązywanie przykładowych zadań z zakresu egzaminu państwowego w formie online lub stacjonarnie. Podana cena zawiera podatek VAT. 150 zł +VAT
Termin szkolenia do ustalenia (+48) 531 700 182
Masz pytania? Przejdź do kontaktu.
warto sprawdzićPowiązane usługi

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument niezbędny dla każdego przedsiębiorcy, który planuje założenie działalności gospodarczej w zakresie...

Certyfikat kompetencji zawodowych online

Certyfikat kompetencji zawodowych online – live z trenerami Szkolenie CKZ online prowadzone jest na żywo przy użyciu aplikacji umożliwiających realizację wideokonferencji bez...

Organizacja licencji transportowych

Chcesz uzyskać licencję transportową? Jesteś w dobrym miejscu, pomożemy Ci w tym! Od lat zajmujemy się pomocą w przygotowaniu stosownej dokumentacji niezbędnej...

Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych

Użyczenie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych – zarządzanie transportem Podjęcie działalności gospodarczej w zakresie zarobkowego przewozu rzeczy i osób wymaga uzyskania odpowiedniej licencji. Warunkiem...

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (212 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024