ABC Szkolenia > Kursy i szkolenia uzupełniające > System tachografów cyfrowych dla kierowców

System tachografów cyfrowych dla kierowców

Szkolenia z obsługi tachografów cyfrowych przeznaczone dla kierowców

Tachograf cyfrowy to urządzenie rejestrujące czas pracy i postojów kierowcy, obowiązujący w każdym samochodzie ciężarowym powyżej 3,5 tony. Zainstalowanie i obsługa takiego urządzenia wymagają pewnej podstawowej wiedzy, a ponieważ od prawidłowości zapisu zależą późniejsze konsekwencje nawet w postaci bardzo wysokich kar pieniężnych warto poznać zasady obsługi na specjalnym szkoleniu przeznaczonym dla kierowców.

Adresaci szkolenia

Kilkugodzinne szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla czynnych kierowców, którzy mają obowiązek rejestrowania czasu swojej pracy. Dotyczy to zarówno tych pracujących w transporcie krajowym, jak i kierowców jeżdżących na trasach międzynarodowych. Kurs nie jest kierowany do kontrolerów i osób zajmujących się ewidencją czasu pracy.

Wymagania stawiane kursantom

Osoby biorące udział w szkoleniu nie muszą spełniać żadnych wymagań dodatkowych. Osoby pracujące zawodowo za kierownicą samochodu ciężarowego i mające obowiązek obsługi tachografu, aby skorzystać z oferty szkolenia muszą dokonać zapisu pod podanym numerem telefonu oraz dokonać wpłaty należności zgodnie z cennikiem szkoleń.

Korzyści, jakie zapewnia kurs

Kurs ma charakter wspomagający, pozwalający na zrozumienie zasad działania urządzenia
i prawidłowej obsługi w interesie samego kierowcy. Efektem szkolenia jest jedynie poświadczenie jego odbycia niebędące żadnym dokumentem wymaganym podczas przyjmowania do pracy. Szkolenie ma na celu ułatwić kierowcy praktyczne poznanie systemu bez konieczności samodzielnego zgłębiania problemu.

Program szkolenia

Program szkolenia obsługi tachografów cyfrowych

Program szkolenia

Program szkolenia obejmuje część teoretyczną i warsztatową, na której kierowca może samodzielnie wypróbować w praktyce zdobywane na kursie umiejętności. Szkolenie trwa kilka godzin i obejmuje takie aspekty wiedzy, jak:

Przepisy dotyczące czasu pracy i przerw postojowych w trasach, długość odcinków czasowych pracy i postoju w trybie dobowym oraz tygodniowym,
Budowa i funkcjonowanie tachografu cyfrowego,
Prawa i obowiązki kierowcy oraz stosowna odpowiedzialność karna,
Zasady i przepisy obowiązujące w załodze kilkuosobowej,
Odpowiedzialność kierowcy związana z przestrzeganiem norm czasu pracy, taryfikatorem mandatów, kto ponosi opłaty karne,
Sposoby i narzędzia kontroli.

Terminy i Płatności

cena za szkolenie z obsługi tachografów cyfrowych dla kierowców W cenę szkolenie jest wliczone: szkolenie,materiały szkoleniowe, poczęstunek, wydanie zaświadczenia. Cena nie zawiera podatku VAT 23%. od 350
Najbliższe szkolenia
Szkolenia z obsługi tachografów cyfrowych dla kierowców Termin szkolenia do uzgodnienia indywidualnego.

Zapisz się na szkolenieSystem tachografów cyfrowych dla kierowców

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie w celu wykonania zamawianej przeze mnie usługi.

Oświadczam, że dane zawarte w karcie zgłoszeniowej są zgodne ze stanem faktycznym oraz zapoznałem/am się z Regulaminem.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie dla celów marketingowych: przesłania informacji handlowych o usługach i produktach, zniżkach i promocjach.

Wyrażam zgodę na kontakt ze mną na podstawie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w formie: e-mail, SMS-em, telefonicznie.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie (05-080) przy ul. Krasińskiego 80. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługujących mi praw tj. prawa dostępu do moich danych, ich poprawiania, przenoszenia, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia i cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Regulaminie firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski o RODO.

Warto wiedzieć

Często zadawane pytania

Podczas szkolenia odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Podczas zajęć praktycznych z obsługi tachografu cyfrowego każdy z kursantów obsługuje ma możliwość przećwiczyć obsługę urządzenia na symulatorze.

Warto odwiedzić

UsługiSprawdź także

Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy lub osób

Szkolenie okresowe kierowców na przewóz rzeczy lub osób Kurs na przewóz rzeczy lub osób (szkolenie okresowe) dla kierowców zamierzających przedłużyć swoje uprawnienia (kod...

Czytaj całość

Kwalifikacja wstępna przyspieszona na przewóz rzeczy lub osób

Kurs na kwalifikację wstępną przyśpieszoną na przewóz rzeczy lub osób Kurs na przewóz rzeczy lub osób dla nowych kierowców zamierzających wykonywać przewóz...

Czytaj całość

Kurs ADR dla kierowców

Kurs ADR dla kierowców dotyczy: Kierowców zawodowych, którzy chcą uzyskać uprawnienia ADR i których uprawnienia wygasły ( dla tych osób przygotowaliśmy kursy...

Czytaj całość
Nalewaki no tdt do cystern transportowych zgodnie z ADR

Szkolenie na nalewaki NO TDT

Szkolenie na nalewaki NO TDT dotyczy: zawodowych kierowców posiadających już specjalistyczne uprawnienia z zakresu, ADR czyli przewozu niebezpiecznych substancji, a chcą dodatkowo...

Czytaj całość
Cena prawo jazdy kat C.

Prawo jazdy kat. C

Kurs na prawo jazdy kategorii C Prawo jazdy kategorii C przeznaczone jest dla kierowców, którzy chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów, których...

Czytaj całość

Prawo jazdy kat. CE, C+E

Kurs na prawo jazdy kategorii CE C+E Prawo jazdy kategorii C + E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia jedynie...

Czytaj całość

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark