ABC Szkolenia > Oferta firmy ABC Szkolenia

Oferta firmy ABC Szkolenia

Szukasz firmy, która doradzi Ci w transporcie drogowym lub przeszkoli twoich pracowników, a może sam chcesz uzyskać uprawnienia kierowcy zawodowego. Dobrze trafiłeś. Nasza firma prowadzi profesjonalne szkolenia i doradztwo dla firm i osób związanych z przewozem drogowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Doradztwo

Szukasz informacji odnośnie transportu drogowego, dobrze trafiłeś. Nasza Firma prowadzi doradztwo w zakresie: uzyskiwania licencji transportowej, uprawnień kierowców zawodowych, przewozu materiałów niebezpiecznych zgodnie z przepisami ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców.

Doradzamy: dowiedz się więcej…

Ponadto, firma ABC Szkolenia przygotowała ofertę dla kierowców i przedsiębiorców zakresach szkoleń:
Świadectwo kwalifikacji zawodowej — dawniej kurs na przewóz rzeczy lub osób

Chcesz zostać kierowcą zawodowym, dobrze trafiłeś. Nasza firma organizuje profesjonalne szkolenia dla nowych kierowców, jak i dla kierowców, którzy chcą przedłużyć uprawnienia w zakresie przewozu rzeczy lub osób.
Kursy na przewóz rzeczy i osób obejmują: kwalifikację wstępną, kwalifikację wstępną przyspieszoną, kwalifikację wstępną uzupełniającą oraz szkolenia okresowe dla pozostałych kierowców.

Kurs na przewóz rzeczy i osób: dowiedz się więcej…

Kursy ADR

Masz zamiar zostać specjalistą w przewozie towarów niebezpiecznych. Te szkolenia są dla Ciebie. Firma ABC-Szkolenia przygotowała ofertę dla kierowców, jak i innych osób zamierzających zajmować się przewozem lub obsługą towarów i materiałów sklasyfikowanych jako niebezpieczne. Wyróżnia następujące kursy i szkolenia: kurs ADR dla kierowców, kurs ADR dla doradców, szkolenie stanowiskowe ADR dla osób uczestniczących w operacjach transportowych, szkolenie z napełniania opróżniania cystern transportowych NO TDT.

Kursy ADR: dowiedz się więcej…

Szkolenie dla przewoźnika drogowego

Myślisz o uzyskaniu licencji transportowej lub zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego a może chcesz uzyskać nowe kompetencje, te szkolenia są dla ciebie.

  • Certyfikatu Kompetencji Zawodowych dla osób zamierzające uzyskać kompetencje do zarządzania operacjami transportowymi.
  • Szkolenie z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców dla osób, które prowadza ewidencje i rozliczają kierowców z czasu pracy.
  • Systemów tachografów cyfrowych dla pracowników firm transportowych.

Szkolenia dla przewoźników: dowiedz się więcej…

Kursy dla operatorów urządzeń transportu bliskiego

Zostań operatorem wózka widłowego lub HDS. Uzyskaj nowe uprawnienia. Firma ABC-Szkolenia prowadzi także nabór na kursy zawodowe. Oferta obejmuje kurs dotyczący obsługi burt samowyładowczych, kurs na operatorów wózków widłowych, kurs na wózki specjalizowane ze zmiennym wysięgnikiem czy operatorów żurawi przeładunkowych (HDS) – zawodów popularnych nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Kurs operatorów urządzeń transportu bliskiego: dowiedz się więcej…

Kurs na prawo jazdy

Zdobądź prawo jazdy zawodowe. Nie czekaj. Firma ABC-Szkolenia przygotował specjalną ofertę, obejmującą kursy na prawo jazdy w kategorii A (motocykl), B (samochód osobowy), C (samochód ciężarowy), B+E (samochód osobowy z przyczepą), C+E (samochód ciężarowy z przyczepą). Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych (liczba godzin jest zgodna z wytycznymi obowiązującymi w polskim prawie) kursanci zyskują nie tylko „suchą” wiedzę, ale przede wszystkim umiejętność wykorzystania jej w praktyce, podczas kierowania pojazdem.

Kurs na prawo jazdy: dowiedz się więcej…

BHP

Firma ABC Szkolenia zapewni:

  • kompleksową obsługę firm w zakresie BHP ,
  • opiekę specjalistów BHP z wieloletnim doświadczeniem ,
  • elastyczne warunki współpracy,

BHP dla kierowców: dowiedz się więcej…

Dla osób chętnych organizujemy badania lekarskie i psychologiczne.

Organizujemy badania lekarskie i psychologiczne dla naszych kursantów lub osób zamierzających ukończyć w naszej firmie kurs lub szkolenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Badania lekarskie i psychologuczne dla kierowców: Dowiedz się więcej…

Chcesz mieć pewność, że podczas szkoleń zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne przygotowanie do egzaminów i samodzielnego kierowania pojazdów i obsługi urządzeń? Zaufaj profesjonalnym wykładowcom i instruktorom. Ich bogaty bagaż doświadczeń, odpowiednie podejście do kursantów i umiejętność przekazywania wiedzy to gwarancja wysokiej zdawalności egzaminów. Chcesz podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje? Wybierz kurs, który cię interesuje i skontaktuj się z firmą ABC Szkolenia już dziś!

DANE KONTAKTOWE

UsługiSprawdź także

Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy lub osób

Szkolenie okresowe kierowców na przewóz rzeczy lub osób Kurs na przewóz rzeczy lub osób (szkolenie okresowe) dla kierowców zamierzających przedłużyć swoje uprawnienia (kod...

Czytaj całość
jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Świadectwo kwalifikacji zawodowej (potocznie kurs na przewóz rzeczy i osób) jest dokumentem wydawanym po szkoleniu okresowym lub kursie...

Czytaj całość

Kursy i szkolenia ADR

Kursy i szkolenia związane z przewozem towarów niebezpiecznych ADR Przewóz materiałów niebezpiecznych wiąże się z zagrożeniem – zarówno dla przewoźnika, jak i...

Czytaj całość
Certyfikat kompetencji zawodowych użyczenie dla firm transportowych.

Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych

Użyczę certyfikat kompetencji zawodowych dla przewoźników drogowych Podejmę współpracę z firmami, które nie posiadają  certyfikatu kompetencji zawodowej niezbędnego do uzyskania licencji transportowej...

Czytaj całość
jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą wymaga zupełnie innego manewrowania pojazdem niż z przyczepą. Dlatego dla przygotowujących...

Czytaj całość

Prawo jazdy kat. CE, C+E

Kurs na prawo jazdy kategorii CE C+E Prawo jazdy kategorii C + E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia jedynie...

Czytaj całość

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark