Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Polecane Usługi > Kurs ADR cysterny

Kurs ADR cysterny

Kurs specjalistyczny ADR – cysterny

Transport materiałów niebezpiecznych (ADR) stanowi dużą część w łącznej sumie realizowanych przewozów drogowych i nie zapowiada się, że w najbliższych latach zapotrzebowanie na usługi ADR będzie słabło. Wręcz przeciwnie, rynek transportu materiałów niebezpiecznych stabilnie rośnie. Gros z nich realizowany jest w cysternach do których wymaga się stosownych uprawnień. Żeby móc realizować przewozy w cysternach kierowca musi posiadać zaświadczenie ADR wydawane po ukończeniu kursu specjalistycznego i zaliczeniu egzaminu.

Kurs ADR Cysterny jest szkoleniem specjalistycznym obejmującym wszystkie materiały niebezpieczne określone w kursie podstawowym z ukierunkowaniem na przewóz w cysternach.

kurs adr cysterny w abc szkolenia

Wymagania dotyczące kandydatów do kursu ADR cysterny

Każdy kursant chcący przystąpić do kursu ADR na cysterny dla kierowców, spełnić musi następujące wymagania:

 • wiek – ukończone 21 lat;
 • ukończony kurs podstawowy ADR;

Z uwagi na fakt, że kurs na cysterny jest szkoleniem specjalistycznym, obejmującym wąski obszar zagadnień od uczestników kursu wymaga się posiadania podstawowych uprawnień ADR. W naszym ośrodku kursy ADR organizujemy w jednym cyklu zajęć, dzięki czemu można ukończyć kurs podstawowy i specjalistyczny zaraz po sobie.

Egzamin po kursie ADR na cysterny

Kurs specjalistyczny na cysterny kończy się egzaminem państwowym organizowanym przez ośrodek szkolenia, w którym odbywały się zajęcia. Składa się z 18 pytań testowych jednokrotnego wyboru, żeby zaliczyć egzamin specjalistyczny należy udzielić poprawnej odpowiedzi na 12 pytań.

Uprawnienia uzyskane po kursie specjalistycznym ADR

Uczestnicy szkolenia, którzy kończyli kurs i zaliczyli egzamin państwowy otrzymują zaświadczenie ADR wydane przez Marszałka Województwa. Zaświadczenia zostają wysłane Pocztą Polską przez Urząd Marszałkowski na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym. Czas dostarczenia zaświadczenia to około 2 tygodnie.

Odnowienie uprawnień ADR na cysterny

Uzyskane uprawnienia wydawane są na okres 5 lat od dnia zaliczenia egzaminu. Odnowienie uprawnień jest możliwe w ostatnim roku ważności zaświadczenia. W tym celu należy ponownie przejść szkolenie podstawowe oraz specjalistyczne i zaliczyć egzaminy państwowe. Po zaliczeniu egzaminów zostanie wysłane nowe zaświadczenie z aktualną datą ważności.

Ceny i terminy kursów specjalistycznych ADR na cysterny

Kurs specjalistyczny ADR cysterny – 600 zł – do kursu można dołączyć wyłącznie z ważnymi uprawnieniami podstawowymi lub przystąpić razem z kursem podstawowym ADR

Kurs podstawowy ADR – 900 zł

Kurs ADR organizujemy regularnie w naszym ośrodku przy ul. Modlińskiej 6 w Warszawie lub w przypadku grup w miejscu wskazanym przez klienta. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 531700182. Więcej informacji na stronie – Kursy ADR Warszawa.

W cenie kursu ADR cysterny:

 • Opłaty urzędowe za egzamin oraz wydanie zaświadczenia ADR
 • Materiały szkoleniowe
 • Zajęcia grupowe przygotowujące do egzaminu
 • Szkolenie uzupełniające ADR w formie e-learningu do wykorzystania przez 7 dni,
 • Dostęp do bazy pytań na egzamin ADR, przygotowanych przez nasza firmę.
 • Bufet kawowy i poczęstunek

Dlaczego warto wybrać ABC Szkolenia?

 • Szkolenia z zakresu ADR prowadzimy od 2009r., dzięki czemu doskonale poznaliśmy zakres egzaminów państwowych
 • Zdawalność naszych kursantów mieści się w przedziale 95-100% w pierwszym podejściu
 • Zapewniamy kompleksową obsługę wniosków egzaminacyjnych. Urzędowe formalności załatwiamy za Ciebie
 • Doradca ADR jest na miejscu, żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania
 • Brak ukrytych opłat. Podana cena kursu jest finalną kwotą jaką zapłacisz
 • Zapewniamy bufet kawowy
 • Dobrze skomunikowana lokalizacja i wiele miejsc parkingowych

Kursy ADR w ABC Szkolenia to minimum formalności i maksimum satysfakcji. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Ci wszystko co niezbędne do przyjemnej i efektywnej nauki.

Kurs adr cysterny

Co mówią o nas klienci?

Poznaj najnowsze opinie na temat naszych kursów ADR

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.
warto sprawdzićPowiązane usługi

Kurs ADR dla kierowców

Kurs ADR Wszyscy kierowcy, którzy chcą wykonywać przewóz materiałów klasyfikowanych jako niebezpieczne, muszą przejść specjalistyczne szkolenie ADR. Jest to wymóg w ramach...

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą jest umiejętnością niezbędną w życiu każdego kierowcy zawodowego. Manewrowanie pojazdem członowym...

Kursy i szkolenia z czasu pracy kierowców

Zapraszamy do udziału w kursach i szkoleniach z czasu pracy kierowców Czy przepisy regulujące czas pracy kierowców są zbyt skomplikowane? Masz trudności...

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (50 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024