Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Młodszy Doradca Klienta

Młodszy Doradca Klienta

Młodszy Doradca Klienta

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Modlińska 6

Firma ABC Szkolenia Paweł Żuchowski to działalność założona w 2009 roku zatrudniająca około 20 osób. Jesteśmy pionierem na rynku w dziedzinie szkoleniowo – doradczej związanej z transportem.

Zapraszamy do dołączenia do naszej dynamicznej firmy szkoleniowej specjalizującej się w branży transportu, spedycji i logistyki! Nasz młody i pełen energii zespół szkoli zarówno kierowców jak
i przyszłych przedsiębiorców oferując im wszelkie kursy, szkolenia oraz szerokie doradztwo branżowe. Znajdujemy się przy ulicy Modlińskiej 6 w Warszawie z dogodną komunikacją miejską autobusową oraz tramwajową.

W naszej firmie istnieje możliwość rozwoju zawodowego w wybranym obszarze: transport (dział merytoryczny), marketing, księgowość lub kadry.

DOŁĄCZ DO NAS I ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI!

Zakres obowiązków:

Dołączysz do zespołu, który odpowiada za pozyskiwanie i  utrzymywanie relacji biznesowych oraz obsługę klientów naszej firmy dbając o ich zadowolenie. Poza kontaktem z klientami odpowiedzialny/a będziesz za obsługę administracyjną wybranego szkolenia.

Do Twoich zadań należeć będzie:

Nasze wymagania:

Jeśli chciałbyś/abyś zdobyć pierwsze doświadczenia w firmie szkoleniowej, a dodatkowo:

Na co możesz liczyć z naszej strony:

Jak złożyć dokumenty:

Jeśli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@abc-szkolenia.com. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Zapraszamy do aplikowania!

Obowiązek Informacyjny:

Informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie C (05-080) przy ul. Krasińskiego 80, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
– prowadzenia obecnej oraz przyszłych procedur naboru na podstawie wyrażonej zgody (art 6 ust. 1 lit. a RODO)
– w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art 6 ust. 1 lit. f RODO).
Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu naboru, nie dłużej jednak niż 3 miesiące od daty rozpoczęcia danego naboru/ukazania się ogłoszenia. W przypadku gdy wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji Pani/Pan dane będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane będą przetwarzane dla realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, mogą być one przez nas przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, do momentu przedawnienia tych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne celem dokończenia procedury naboru. W każdym momencie może Pani/ Pan wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, czy wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia danych, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Informujemy, że ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W celu wykonania powyższych uprawnień należy skontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych poprzez e-mail: biuro@abc-szkolenia.com Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Rate this page

Copyright © ABC Szkolenia | 2024