Nasze usługi

ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Ile kosztuje kwalifikacja wstępna przyspieszona?

Ile kosztuje kwalifikacja wstępna przyspieszona?

Ile kosztuje kwalifikacja wstępna przyspieszona?

Cena kwalifikacji wstępnej przyspieszonej to 2800 złotych. W cenę kursu na kwalifikację  wstępną przyspieszoną wliczone jest: szkolenie teoretyczne i praktyczne, materiały edukacyjne, dostęp do testów on-line oraz egzamin państwowy.
Do ceny szkolenia należy doliczyć badania lekarskie i psychologiczne.

Pełna informacja o cenach znajduje się w zakładce: CENNIK


Masz pytania zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiadamy na wszystkie pytania odnośnie szkoleń prowadzonych przez naszą firmę. Kontakt

2
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Hubert
Hubert

Dzień dobry chciałby się dowiedzieć więcej na temat kursu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej? Co państwo oferują w tej cenie?

abcszkolenia
abcszkolenia

Panie Hubercie, Kurs Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej trwa 140 godzin. W tym czasie realizowane jest: -130 godzin zajęć teoretycznych ze specjalistami z zakresu transportu drogowego, -8 godzin jazdy w ruchu drogowym ciągnikiem siodłowym z naczepą, -2 godziny jazdy w warunkach specjalnych. Kursanci uczestniczący w kursie na kwalifikację wstępna przyspieszoną w naszym ośrodku otrzymują następujące materiały edukacyjne: -“Vademecum kierowcy zawodowego”, -dostęp do profesjonalnej bazy testów egzaminacyjnych w formie on-line lub w formie papierowej. Ukończenie kursu w zakresie kwalifikacji wstępnej przyspieszonej pozwala na przystąpienie do egzaminu państwowego organizowanego przez ośrodek szkolenia. Komisję egzaminacyjną powołuje wojewoda odpowiedni ze względu na miejsce prowadzenia szkolenia. Przed… Czytaj więcej »

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021