Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Ile kosztuje kwalifikacja wstępna przyspieszona?

Ile kosztuje kwalifikacja wstępna przyspieszona?

Ile kosztuje kwalifikacja wstępna przyspieszona?

Cena kwalifikacji wstępnej przyspieszonej to 3600 złotych. W cenę kursu na kwalifikację  wstępną przyspieszoną wliczone jest: szkolenie teoretyczne i praktyczne, materiały edukacyjne, dostęp do testów on-line oraz egzamin państwowy. Do ceny szkolenia należy doliczyć badania lekarskie i psychologiczne.

Pełna informacja o cenach znajduje się w zakładce: CENNIK

kursy i badania dla kierowców - gif

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi przepisami do kursu mogą przystąpić kandydaci, którzy posiadają profil kierowcy zawodowego wydany na podstawie orzeczenia lekarskiego i psychologicznego o braku przeciwskazań do pracy na stanowisku kierowcy zgodnie z art. 39j i 39k Ustawy o transporcie drogowym. Profil kierowcy zawodowego pobrać można w Wydziale Komunikacji właściwym dla miejsca zamieszkania kandydata na kierowcę zawodowego. Badania lekarskie i psychotechniczne dla kierowców do PKZ wykonujemy na miejscu w ośrodku przy ul. Modlińskiej 6 w Warszawie. Zapisy przyjmujemy pod numerem 531700182.

Uprawnienia kierowców - kat. C, CE, kod 95, ADR, nalewaki - gif


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie pytania odnośnie kursów na przewóz rzeczy i osób
Kontakt
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
View all comments
Hubert
Hubert
3 lat temu

Dzień dobry chciałby się dowiedzieć więcej na temat kursu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej? Co państwo oferują w tej cenie?

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (61 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024