Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Optymalizacja kosztów w transporcie

Optymalizacja kosztów w transporcie

Optymalizacja kosztów w transporcie

Współczesny transport stanowi dziś już element większego systemu logistycznego, jaki obejmuje nie tylko samą organizację przewozów, ale też o wiele więcej dziedzin działań składających się na ekonomiczne i efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Transport jest ważną częścią całego systemu logistycznego, a jego organizacja wymaga dużych nakładów finansowych związanych z zakupem i utrzymaniem taboru, kosztami przewozów, opłatami drogowymi, czasem i wieloma innymi czynnikami. Koszty transportu mogą stanowić znaczne obciążenie finansów firmy, dlatego konieczne jest odpowiednie planowanie. Umiejętności związane z optymalizacją kosztów w transporcie gwarantuje odpowiednie szkolenie.

Adresaci

Nasza oferta skierowana jest do firm transportowych, spedycyjnych, które chcą zoptymalizować koszty działalności gospodarczej.

Nasza oferta:

Nasza oferta dotyczy audytu optymalizacji kosztów w transporcie. Obejmują takie dziedziny, jak:

  • struktura  i elementy składowe transportu,
  • planowanie transportu z uwzględnieniem najlepszych rozwiązań, w tym ustalanie relacji pomiędzy parametrami transportowymi i kosztami,
  • wymagania dotyczące przewozów i ich planowania, praktyczne metody optymalizowania procesów transportowych,
  • zasady szacowania kosztów transportu w przedsiębiorstwie, w tym klasyfikacja i podział kosztów, analiza pochodzenia, stawki, taryfy,
  • budowanie sieci przewozowej,
  • monitorowanie transportu,
  • zarządzanie taborem, zasady zakupu floty,
  • instrumenty i narzędzia wspomagające planowanie, w tym narzędzia informatyczne oraz optymalizacyjne,
  • zasady podpisywania korzystnych umów, w tym przetargi na usługi transportowe,
  • przepisy nowelizacyjne i ich znaczenie dla kosztów transportu, bezpieczeństwo a koszty transportu.

Korzyści z optymalizacji kosztów dla branży TSL

Optymalizacji kosztów w transporcie  może się okazać bardzo przydatnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które świadczą usługi w  branży TSL ( Transport, Spedycja, Logistyka)  i zajmują się organizacją przewozów.  Optymalizacja kosztów pozwala na skuteczniejsze zarządzanie taborem z jednej strony zgodnie z przepisami, a z drugiej z możliwością unikania zbędnych nakładów pieniężnych. Jest to również doskonałe narzędzie do planowania cennego czasu pracy kierowców i szybszych dostaw wpływających na renomę firmy oraz przewidywania i eliminowania różnego typu zagrożeń.

 


 

Masz pytania odnośnie usługi optymalizacji kosztów, zadzwoń lub napisz do nas.

 

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

2,5/5 - (2 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024