ABC Szkolenia > Audyt – Doradztwo ADR i TSL > Optymalizacja kosztów w transporcie

Optymalizacja kosztów w transporcie

Optymalizacja kosztów w transporcie

Współczesny transport stanowi dziś już element większego systemu logistycznego, jaki obejmuje nie tylko samą organizację przewozów, ale też o wiele więcej dziedzin działań składających się na ekonomiczne i efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Transport jest ważną częścią całego systemu logistycznego, a jego organizacja wymaga dużych nakładów finansowych związanych z zakupem i utrzymaniem taboru, kosztami przewozów, opłatami drogowymi, czasem i wieloma innymi czynnikami. Koszty transportu mogą stanowić znaczne obciążenie finansów firmy, dlatego konieczne jest odpowiednie planowanie. Umiejętności związane z optymalizacją kosztów w transporcie gwarantuje odpowiednie szkolenie.

Adresaci

Nasza oferta skierowana jest do firm transportowych, spedycyjnych, które chcą zoptymalizować koszty działalności gospodarczej.

Nasza oferta:

Nasza oferta dotyczy audytu optymalizacji kosztów w transporcie. Obejmują takie dziedziny, jak:

  • struktura  i elementy składowe transportu,
  • planowanie transportu z uwzględnieniem najlepszych rozwiązań, w tym ustalanie relacji pomiędzy parametrami transportowymi i kosztami,
  • wymagania dotyczące przewozów i ich planowania, praktyczne metody optymalizowania procesów transportowych,
  • zasady szacowania kosztów transportu w przedsiębiorstwie, w tym klasyfikacja i podział kosztów, analiza pochodzenia, stawki, taryfy,
  • budowanie sieci przewozowej,
  • monitorowanie transportu,
  • zarządzanie taborem, zasady zakupu floty,
  • instrumenty i narzędzia wspomagające planowanie, w tym narzędzia informatyczne oraz optymalizacyjne,
  • zasady podpisywania korzystnych umów, w tym przetargi na usługi transportowe,
  • przepisy nowelizacyjne i ich znaczenie dla kosztów transportu, bezpieczeństwo a koszty transportu.

Korzyści z optymalizacji kosztów dla branży TSL

Optymalizacji kosztów w transporcie  może się okazać bardzo przydatnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które świadczą usługi w  branży TSL ( Transport, Spedycja, Logistyka)  i zajmują się organizacją przewozów.  Optymalizacja kosztów pozwala na skuteczniejsze zarządzanie taborem z jednej strony zgodnie z przepisami, a z drugiej z możliwością unikania zbędnych nakładów pieniężnych. Jest to również doskonałe narzędzie do planowania cennego czasu pracy kierowców i szybszych dostaw wpływających na renomę firmy oraz przewidywania i eliminowania różnego typu zagrożeń.

 


 

Masz pytania odnośnie usługi optymalizacji kosztów, zadzwoń lub napisz do nas.

 

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark