Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Współpraca > Wsparcie na starcie

Wsparcie na starcie

Wsparcie na starcie

Program wsparcie na stracie skierowany jest do przedsiębiorców planujących założenie firmy transportowej. Celem programu jest ułatwienie rozpoczęcia działalności transportowej poprzez pomoc w pokonywaniu branżowych wyzwań takich jak: skomplikowany system regulacji branży, brak kierowców do pracy czy rosnące koszty działalności.

Korzyści z udziału w programie

Uczestnicy programu mogą liczyć na szereg korzyści:

Jak przystąpić do programu

W programie mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej usługi w zakresie uzyskania licencji transportowej. Usługa jest płatna (950zł netto), w ramach której przygotujemy potrzebną dokumentację i uzyskamy dla firmy odpowiednią licencję / zezwolenie transportowe.

Szczegóły usługi uzyskania licencji transportowej znajdziesz – tutaj.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Rate this page

Copyright © ABC Szkolenia | 2024