Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Współpraca > Program Współpracy

Program Współpracy

Program Współpracy

Celem programu jest pomoc kierowcom i firmom transportowym w znalezieniu idealnie dopasowanych ofert i kandydatów. Dzięki danym pozyskanym z przeprowadzonych szczegółowych wywiadów możemy powiązać i przedstawić zarówno firmie jak i kandydatowi odpowiednią ofertę. Program jest bezpłatny i nie wymaga większego zaangażowania ani ze strony kandydata ani firmy transportowej. Jedynymi formalnościami są:

Cały dalszy proces organizowany jest przez naszą grupę. Kandydaci szukający pracy otrzymują dopasowane oferty a firmy właściwych kandydatów.


Na podstawie zawartej umowy współpracy

Przeprowadzimy wstępną rekrutację kandydatów do pracy w Państwa firmie

Przeprowadzimy wstępną selekcję kandydatów, żeby lepiej odpowiedzieć na Państwa ofertę. Kandydaci zostaną dopasowani na podstawie wymaganego doświadczenia, uprawnień, znajomości języków obcych czy oczekiwań finansowych.

Skierujemy zainteresowanych kierowców do pracy w Państwa firmie

Nasza grupa obsługuje ponad 2000 kierowców rocznie a w bazie mamy dane kontaktowe do blisko 20 tys. To olbrzymi potencjał, który w najbliższym czasie zostanie zagospodarowany przez uczestników programu.

Bezpłatnie umieścimy Państwa ofertę pracy na naszej platformie TransUP.eu na okres 3 miesięcy

W ramach współpracy oferujemy umieszczenie darmowych ofert pracy na rozwijającym się portalu TransUP.eu, który dedykowany jest branży transportowej.

Jak dołączyć do programu?

Udział w programie jest bezpłatny. Każde przedsiębiorstwo transportowe może wziąć w nim udział. Wystarczy podpisać z nami niezobowiązującą umowę, w której wspólnie określimy zakres i warunki współpracy. Jeżeli chcesz podjąć współpracę lub dowiedzieć się więcej o naszym programie prosimy o przesłanie zgłoszenia przez poniższy formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez ABC Szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie w celach marketingowych w formie: e-mail, SMS-em lub telefonicznie.

  Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce prywatności firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski.

  OBIERZ DOBRY KURS

  Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

  Rate this page

  Copyright © ABC Szkolenia | 2024