Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Współpraca > Program Partnerski

Program Partnerski

Program Partnerski ABC Szkolenia

Przemyślany Program pozwala osiągać wzajemne korzyści, tak jest też w tym przypadku. Nasi Partnerzy w prosty sposób mogą rozszerzyć swoją ofertę o nowe usługi oraz zwiększać swój zysk bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów i ryzyka. Osoby z polecenia mogą liczyć na usługi w wysokim standardzie oraz atrakcyjne rabaty. Z kolei my, dzięki Partnerom, możemy dotrzeć do nowych firm i potencjalnych klientów.

Zasady udziału w Programie Partnerskim zostały maksymalnie uproszczone a prowizje ustaliliśmy na atrakcyjnym poziomie. Zapraszamy Cię do udziału w jednym z najciekawszych Programów Partnerskich w branży!

Jak działa Program Partnerski?

Działanie Programu Partnerskiego najprościej możemy opisać słowami „zarabianie za polecanie”. Cały proces polega na tym, że polecając nasze usługi poprzez udostępnianie linku do strony lub wysłanie kuponu do odbiorcy możesz zarobić prowizje, jeżeli ten odbiorca dokona zakupu w naszym sklepie.

Przykład:

Pracujesz z kierowcami ciężarówek i wiesz, że część z nich będzie musiała wkrótce odnowić swoje uprawnienia. Będąc naszym Partnerem otrzymasz indywidualny kod rabatowy, który możesz przekazać kierowcy. Kiedy kierowca wykorzysta kod rabatowy i opłaci szkolenie przez nasz sklep internetowy to do Twojego konta zostanie przypisana prowizja.

To tyle. My odpowiadamy za obsługę klienta i realizację szkolenia. Twoją rolą w Programie jest skierowanie do nas osoby, która potrzebuje zrobić szkolenie lub uzyskać uprawnienia.

Jakie są korzyści z udziału w Programie Partnerskim?

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego?

Skontaktuj się z nami! Dołączenie do Programu Partnerskiego jest proste i szybkie. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i podpisać Umowę o współpracy. Wszystkie niezbędne szczegóły przekażemy w trakcie kontaktu.

Wyślij zgłoszenie, a my skontaktujemy się z Tobą w celu rejestracji do Programu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez ABC Szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie w celach marketingowych w formie: e-mail, SMS-em lub telefonicznie.

  Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Polityce prywatności firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski.

  OBIERZ DOBRY KURS

  Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

  5/5 - (1 vote)

  Copyright © ABC Szkolenia | 2024