ABC Szkolenia > Szkolenia przewoźników drogowych > System tachografów cyfrowych

System tachografów cyfrowych

Szkolenie z zakresu systemu tachografów cyfrowych dla przedsiębiorców

Stosunkowo nowe, obowiązujące od 1 stycznia 2000 roku przepisy dotyczące montowania tachografów w samochodach uległy zmianie i obejmują obecnie obowiązek montowania takich urządzeń we wszystkich samochodach w kategorii powyżej 3,5 tony.

W nową erę weszły też same urządzenia, które obecnie w przeważającej części mają postać cyfrową w przeciwieństwie do analogowej, stosowanej już jedynie w starszych typach pojazdów. Szkolenie dotyczące systemu tachografów cyfrowych umożliwia poznanie zasad funkcjonowania i obsługi tych urządzeń.

Adresaci kursu

Kurs dotyczący systemu tachografów cyfrowych skierowany jest do każdego, kto ma jakikolwiek związek z prowadzeniem samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony. Kwalifikacje tego typu powinni posiadać zarówno czynni zawodowo kierowcy pracujący w firmach transportowych, ale też posiadający jednoosobową firmę przewozową, świadczącą usługi transportowe.

Znajomość tachografu jest też niezbędna właścicielowi przedsiębiorstwa transportowego, który zatrudnia i kontroluje wielu kierowców ciężarówek. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest zgłoszenie swojego udziału, umówienie stosownego terminu oraz wniesienie opłaty.

Korzyści wynikające ze szkolenia

Kurs dotyczący znajomości obsługi tachografu cyfrowego nie jest szkoleniem obowiązkowym i zaświadczenie nie bywa wymagane w żadnych okolicznościach. Jednak z uwagi na wysokie kary jakie występują w przypadku nieprzestrzegania czasu pracy i nieprawidłowej obsługi tachografów warto zwiększyć swoją wiedzę w tym zakresie. Pozwoli to na uniknięcie wysokich kar pieniężnych w razie kontroli drogowej.

Miejsce szkolenia:

ABC-Szkolenia
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
Tel. 531700182

Program szkolenia

Szkolenie wprowadzające zasady funkcjonowania i obsługi tachografów cyfrowych ma na celu wyposażenie każdego kierowcy oraz osób zarządzających taborem samochodowym w niezbędną wiedzę dotyczącą tworzenia wykresówek oraz zrozumienia zasad pracy tachografu. W czasie kilkugodzinnego kursu uczestnik poznaje:

- podstawowe rodzaje tachografów z naciskiem na urządzenia cyfrowe,
- karta kierowcy , karta przedsiębiorcy,
- zasady legalizacji tachografów,
- budowę tachografu cyfrowego,
- zasady obsługi urządzeń cyfrowych,
- wykresówki i ich rodzaje,
- awarie tachografów oraz wynikające z nich konsekwencje,
- obowiązki kierowcy w odniesieniu do tachografu.

Indywidualny program szkolenia

Możliwość ustalenia indywidualnego programu szkolenia przystosowanego do potrzeb przedsiębiorstwa transportowego.

Terminy i Płatności

Cena szkolenia obsługi tachografu dla przedsiębiorców Cena obejmuje szkolenie i materiały szkoleniowe. Cena nie zawiera podatku VAT 23%. od 560
Najbliższe szkolenia
Szkolenie z obsługi tachografów cyfrowych dla przedsiębiorców Termin szkolenia do ustalenia indywidualnego

Miejsce szkolenia:

ABC-Szkolenia
Ul. Modlińska 6,
03-216 Warszawa

Zapisz się na szkolenieSystem tachografów cyfrowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie w celu wykonania zamawianej przeze mnie usługi.

Oświadczam, że dane zawarte w karcie zgłoszeniowej są zgodne ze stanem faktycznym oraz zapoznałem/am się z Regulaminem.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie dla celów marketingowych: przesłania informacji handlowych o usługach i produktach, zniżkach i promocjach.

Wyrażam zgodę na kontakt ze mną na podstawie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w formie: e-mail, SMS-em, telefonicznie.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie (05-080) przy ul. Krasińskiego 80. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługujących mi praw tj. prawa dostępu do moich danych, ich poprawiania, przenoszenia, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia i cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Regulaminie firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski o RODO.

Warto wiedzieć

Często zadawane pytania

Cena szkolenia uzależniona jest od zakresu, miejsca, oraz ilości uczestniczących osób. Jest negocjowana indywidualnie.

Proponowany czas szkolenia wynosi 8 godzin lekcyjnych. Może być dostosowany do ilości osób uczestniczących w szkoleniu.

Szkolenie możemy przeprowadzić w siedzibie przedsiębiorcy po uprzednim ustaleniu terminu szkolenia.

Warto odwiedzić

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark