ABC Szkolenia > Szkolenia przewoźników drogowych > Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców

Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców

Szkolenie z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców

Przepisy prawa regulujące zasady pracy kierowców precyzyjnie określają czas, jaki powinien spędzić kierowca prowadzący pojazd ciężarowy oraz obowiązkowe przerwy pomiędzy odcinkami jazdy.

Wytyczne dla kierowców mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w czasie jazdy, bowiem zbyt długie prowadzenie pojazdu oznacza dekoncentrację związaną ze zmęczeniem, a także większe ryzyko wypadków. Narzucone przepisy są ściśle kontrolowane poprzez montowanie tachografów oraz ich odczytywanie i ewidencjonowanie czasu pracy kierowcy.

Dla kogo jest przeznaczone szkolenie z zakresu rozliczenia i ewidencji czasu pracy?

Oferta dotyczy działów księgowości lub osób, które dokonują rozliczeń i kontroli czasu pracy kierowców na podstawie wykresówek tachografów oraz kart kierowcy. Są to przede wszystkim przedsiębiorcy firm transportowych zatrudniający kierowców, a także osoby zajmujące się sprawami pracowniczymi i finansowymi, czyli księgowe oraz kadrowcy.

Naszą ofertę kierujemy również dla kierowców, którzy mają bezpośredni obowiązek przestrzegania czasu pracy i powinni być świadomi zasad kontroli oraz ewentualnych konsekwencji.

Czas trwania szkolenia

Zajęcia z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców trwają 14 godzin lekcyjnych i są realizowane w ciągu dwóch dni.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?

Chcesz uniknąć płacenia kar, niepotrzebnych roszeń lub nie wiesz jak rozliczać kierowców, pracujących np. na terenie Niemiec w Polskich firmach transportowych? A może chcesz prawidłowo prowadzić ewidencję kierowców? To szkolenie jest dla Ciebie. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Miejsce szkolenia

ABC-Szkolenia
ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
Tel. 531700182

Program szkolenia

Czas pracy kierowców i obsługa tachografu

DZIEŃ I

1. Omówienie aktów prawnych regulujących normy czasu pracy kierowców.

2. Wyjaśnienie podstawowych definicji czasu pracy kierowców.

3. Czas jazdy i jego organizacja.

4. Przerwy w prowadzeniu pojazdu i w pracy.

5. Odpoczynki.

6. Praca w załodze kilkuosobowej.

7. Czas aktywności kierowcy w aspekcie doby.

8. Obsługa tachografu cyfrowego.

9. Pobieranie danych z kart kierowców i tachografów oraz ich archiwizacja.

10. Odstępstwa od stosowania się do przepisów. Jak chronić się przed karą.

11. Najczęściej popełniane manipulacje oraz ich konsekwencje.
12. Utrata dobrej reputacji.

13. Prawidłowa organizacja pracy kierowcy.

Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców

DZIEŃ II

1. Kierowca – pracownik.

2. Jaki system czasu pracy wybrać?

3. Składniki wynagrodzenia kierowcy.

4. Rekompensowanie pracy nadliczbowej i dyżuru.

5. Rekompensowanie pracy w dni wolne.

6. Jak prowadzić ewidencję czasy pracy.

7. Rozliczanie kosztów podróży służbowych.

8. Ustawa MiLoG.

Terminy i Płatności

Cena za szkolenie z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowcy W cenę szkolenia jest wliczone: szkolenie (14 godzin lekcyjnych), materiały szkoleniowe, poczęstunek, wydanie zaświadczenia. Cena nie zawiera podatku VAT 23%. 860 pln
Najbliższe szkolenia
Szkolenie przeprowadzamy dla grup zorganizowanych od 5 osób
Szkolenie w zakresie rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców rozpoczynamy
09:00 25 Luty, 2019 - poniedziałek

Miejsce szkolenia:

ABC-Szkolenia
Ul.Modlińska 6,
03-216 Warszawa
tel. 531-700-182

 

Zapisz się na szkolenieRozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie w celu wykonania zamawianej przeze mnie usługi.

Oświadczam, że dane zawarte w karcie zgłoszeniowej są zgodne ze stanem faktycznym oraz zapoznałem/am się z Regulaminem.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przez ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie dla celów marketingowych: przesłania informacji handlowych o usługach i produktach, zniżkach i promocjach.

Wyrażam zgodę na kontakt ze mną na podstawie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w formie: e-mail, SMS-em, telefonicznie.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest ABC szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie (05-080) przy ul. Krasińskiego 80. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługujących mi praw tj. prawa dostępu do moich danych, ich poprawiania, przenoszenia, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz żądania ich usunięcia i cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Regulaminie firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski o RODO.

Warto wiedzieć

Często zadawane pytania

Szkolenie trwa 14 godzin lekcyjnych (dwa dni).

Szkolenie organizujemy w Warszawie ul. Modlińska 6 oraz na zlecenie w siedzibie przedsiębiorcy po wcześniejszym ustaleniu terminu.

W cenę szkolenia jest wliczone: szkolenie, materiały szkoleniowe, poczęstunek, zaświadczeniu o ukończeniu szkolenia.

Warto odwiedzić

UsługiSprawdź także

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Szkolenie przygotowujące do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie przewozu rzeczy z rozszerzeniem o przewóz osób Firma ABC Szkolenia przygotowała szkolenie...

Czytaj całość
jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą wymaga zupełnie innego manewrowania pojazdem niż z przyczepą. Dlatego dla przygotowujących...

Czytaj całość

Licencja transportowa – doradztwo

Licencja transportowa Pomoc w procedurze uzyskania licencji transportowej oraz innych dokumentów związanych z założeniem firmy transportowej. Firma ABC Szkolenia posiada wieloletnie doświadczenie...

Czytaj całość
Cena prawo jazdy kat C.

Prawo jazdy kat. C

Kurs na prawo jazdy kategorii C Prawo jazdy kategorii C przeznaczone jest dla kierowców, którzy chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów, których...

Czytaj całość

Prawo jazdy kat. CE, C+E

Kurs na prawo jazdy kategorii CE C+E Prawo jazdy kategorii C + E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia jedynie...

Czytaj całość
jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Świadectwo kwalifikacji zawodowej (potocznie kurs na przewóz rzeczy i osób) jest dokumentem wydawanym po szkoleniu okresowym lub kursie...

Czytaj całość

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark