Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Zabezpieczenie finansowe do licencji przewoźnika

Zabezpieczenie finansowe do licencji przewoźnika

Zabezpieczenie finansowe do licencji dla przewoźnika

Zabezpieczenie finansowe do licencji w formie ubezpieczenia, zadzwoń i dowiedz się więcej:
Tel. 22 392-97-59, 22 392-97-58, 607 487-600

CDS Kancelaria Brokerska

CDS działa jako kancelaria doradcza, której celem jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych, oceny ryzyka, prowadzenia audytów i szkoleń oraz w zakresie obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie.

CDS to ponad 27 lat doświadczeń w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód i oceny ryzyka, w tym ponad 12 lat w obsłudze ubezpieczeń, roszczeń i szkód transportowych dla branży TSL.

OC zawodowe przewoźnika do licencji transportowej

Nasza Kancelaria oferuje ubezpieczenie OC zawodowej przewoźnika drogowego związane ze  spełnieniem wymogu określonego w art. 7.ust. 1. Rozporządzenia (WE) nr 1071/2009 z dnia 21 października 2009 r. dotyczącego dokumentowania zdolności finansowej przy ubieganiu się o licencje transportowe.

Przewoźnikom posiadającym do 10 pojazdów oferujemy ubezpieczenie opracowane przez:

CIG Pannónia Első Magyar Általános Biztosító Zrt.

Przewoźnikom posiadającym floty pojazdów oferujemy ubezpieczenie opracowane przez:

Gothaer TU SA.

Oferowane przez nas ubezpieczenia OC zawodowej przewoźnika drogowego są zaakceptowane przez GITD i spełniają wymogi nowej ustawy oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) nr 1071/2009 w zakresie dokumentowania zdolności finansowej przy ubieganiu się o licencję lub wypis.

Składki i warunki i procedura zawarcia ubezpieczenia

Informacje na temat wysokości składek, warunków ubezpieczenia oraz procedury zawarcia ubezpieczenia znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeżeli potrzebujesz ubezpieczenia do uzyskania licencji transportowej lub wypisu z licencji skontaktuj się z nami lub pobierz ze strony internetowej wniosek i pełnomocnictwo, wypełnij je i prześlij do naszego biura.

Pozostałe ubezpieczenia transportowe

Oferujemy również korzystne pod kątem zakresu i ceny ubezpieczenia OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym i krajowym. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.

Kontakt z kancelarią:
CDS Kancelaria Brokerska

01-042 Warszawa, ul. Okopowa 56 lok. 152

Zespół ds. obsługi ubezpieczeń transportowych

Tel.: 22 392-97-59, 22 392-97-58, 607 487-600

Faks: 22 490-50-58

E-mail:        biuro@cds-odszkodowania.pl

Strona internetowa:  www.cds-odszkodowania.info

Masz pytania napisz do Nas lub przejdź do działu: pytania i odpowiedzi
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (25 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2023