Nasze usługi

ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Zabezpieczenie finansowe do licencji przewoźnika

Zabezpieczenie finansowe do licencji przewoźnika

Zabezpieczenie finansowe do licencji dla przewoźnika

Zabezpieczenie finansowe do licencji w formie ubezpieczenia, zadzwoń i dowiedz się więcej:
Tel. 22 392-97-59, 22 392-97-58, 607 487-600

CDS Kancelaria Brokerska

CDS działa jako kancelaria doradcza, której celem jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych, oceny ryzyka, prowadzenia audytów i szkoleń oraz w zakresie obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie.

CDS to ponad 27 lat doświadczeń w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód i oceny ryzyka, w tym ponad 12 lat w obsłudze ubezpieczeń, roszczeń i szkód transportowych dla branży TSL.

OC zawodowe przewoźnika do licencji transportowej

Nasza Kancelaria oferuje ubezpieczenie OC zawodowej przewoźnika drogowego związane ze  spełnieniem wymogu określonego w art. 7.ust. 1. Rozporządzenia (WE) nr 1071/2009 z dnia 21 października 2009 r. dotyczącego dokumentowania zdolności finansowej przy ubieganiu się o licencje transportowe.

Przewoźnikom posiadającym do 10 pojazdów oferujemy ubezpieczenie opracowane przez:

CIG Pannónia Első Magyar Általános Biztosító Zrt.

Przewoźnikom posiadającym floty pojazdów oferujemy ubezpieczenie opracowane przez:

Gothaer TU SA.

Oferowane przez nas ubezpieczenia OC zawodowej przewoźnika drogowego są zaakceptowane przez GITD i spełniają wymogi nowej ustawy oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) nr 1071/2009 w zakresie dokumentowania zdolności finansowej przy ubieganiu się o licencję lub wypis.

Składki i warunki i procedura zawarcia ubezpieczenia

Informacje na temat wysokości składek, warunków ubezpieczenia oraz procedury zawarcia ubezpieczenia znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeżeli potrzebujesz ubezpieczenia do uzyskania licencji transportowej lub wypisu z licencji skontaktuj się z nami lub pobierz ze strony internetowej wniosek i pełnomocnictwo, wypełnij je i prześlij do naszego biura.

Pozostałe ubezpieczenia transportowe

Oferujemy również korzystne pod kątem zakresu i ceny ubezpieczenia OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym i krajowym. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.

Kontakt z kancelarią:
CDS Kancelaria Brokerska

01-042 Warszawa, ul. Okopowa 56 lok. 152

Zespół ds. obsługi ubezpieczeń transportowych

Tel.: 22 392-97-59, 22 392-97-58, 607 487-600

Faks: 22 490-50-58

E-mail:        biuro@cds-odszkodowania.pl

Strona internetowa:  www.cds-odszkodowania.info

Masz pytania napisz do Nas lub przejdź do działu: pytania i odpowiedzi

Dodaj komentarz

avatar

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021