Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Jakie są ograniczenia w użyczaniu certyfikatu kompetencji zawodowych?

Jakie są ograniczenia w użyczaniu certyfikatu kompetencji zawodowych?

Jakie są ograniczenia w użyczaniu certyfikatu kompetencji zawodowych?

Osoba „użyczająca” Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zależności od przyjętej formy współpracy z firmą transportową podlega różnym ograniczeniom. Jako zarządzającego transportem w przedsiębiorstwie należy wyznaczyć osobę, która ma z nim rzeczywisty związek. Najlepiej gdyby był to dyrektor, udziałowiec, członek zarządu, pracownik lub sam przedsiębiorca, o ile jest osobą fizyczną, ponieważ w tym przypadku ograniczenia nie mają zastosowania.

Jeśli w charakterze zarządzającego transportem zostanie wyznaczona osoba spoza firmy, która na podstawie umowy cywilno-prawnej realizuje swoje zadania, objęta jest ona limitem. Taka osoba może zostać wyznaczona maksymalnie u 4 różnych przewoźników a łączna flota pojazdów, którymi zarządza we wszystkich przedsiębiorstwach nie przekracza 50 aut. Ponadto umowa wiążąca go z daną firmą powinna jasno precyzować jego zadania. Ma to na celu umożliwić zarządzającemu transportem należyte wykonywanie jego obowiązków.

Oferta kursów na certyfikat kompetencji zawodowych - gif

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Rate this faq

Copyright © ABC Szkolenia | 2024