Nasze usługi

ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Ile kosztuje certyfikat kompetencji zawodowych?

Ile kosztuje certyfikat kompetencji zawodowych?

Ile kosztuje kurs na certyfikat przewoźnika?

Cena szkolenia przygotowującego do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych dla przewoźnika to 1600 złotych, obejmuje:
– szkolenie,
– przykładowe pytania egzaminacyjne,
– przykładowe zadania egzaminacyjne,
– dostęp do pytań w formie on-line .

Ponadto,  każdy nasz kursant może zapisać się za pośrednictwem naszego ośrodka na egzamin w Instytucie Transportu Samochodowego.
Dodatkowo do Instytutu Transportu Samochodowego należy uiścić opłatę 800 złotych za egzamin państwowy oraz wydanie certyfikatu kompetencji zawodowych dla przewoźnika drogowego.


Masz pytania, zadzwoń lub napisz do Nas: kontakt

2
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Sylwester
Sylwester

Czy jest możliwość uzyskania certyfikatu przez internet?

abcszkolenia
abcszkolenia

Panie Sylwestrze, aby uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym należy osobiście przystąpić do pisemnego egzaminu w Instytucie Transportu Samochodowego. Natomiast w naszym ośrodku istnieje możliwość uczestnictwa w kursie przygotowującym do zdania egzaminu w formie online – posiadamy bazę przykładowych pytań i zadań, które mają posłużyć jako wsparcie podczas przygotowania do egzaminu oraz filmy zawierające instrukcję rozwiązywania zadań.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021