Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Ile kosztuje certyfikat kompetencji zawodowych?

Ile kosztuje certyfikat kompetencji zawodowych?

Ile kosztuje kurs na certyfikat kompetencji zawodowych?

Cena szkolenia przygotowującego do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych dla przewoźnika to 2400 złotych, obejmuje:
– szkolenie,
– przykładowe pytania egzaminacyjne,
– przykładowe zadania egzaminacyjne,
– dostęp do pytań w formie on-line .

Ponadto,  każdy nasz kursant może zapisać się za pośrednictwem naszego ośrodka na egzamin w Instytucie Transportu Samochodowego.
Dodatkowo do Instytutu Transportu Samochodowego należy uiścić opłatę 800 złotych za egzamin państwowy oraz wydanie certyfikatu kompetencji zawodowych dla przewoźnika drogowego.

Oferta kursów na certyfikat kompetencji zawodowych - gif

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwester
Sylwester
3 lat temu

Czy jest możliwość uzyskania certyfikatu przez internet?

abcszkolenia
Admin
3 lat temu
Reply to  Sylwester

Panie Sylwestrze, aby uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym należy osobiście przystąpić do pisemnego egzaminu w Instytucie Transportu Samochodowego. Natomiast w naszym ośrodku istnieje możliwość uczestnictwa w kursie przygotowującym do zdania egzaminu w formie online – posiadamy bazę przykładowych pytań i zadań, które mają posłużyć jako wsparcie podczas przygotowania do egzaminu oraz filmy zawierające instrukcję rozwiązywania zadań.

Zuzanna
Zuzanna
2 miesięcy temu

Czy certyfikat kompetencji zawodowych jest dodatkowym atutem dla spedytora? Czy jest on przydatny tylko prowadzącym przedsiębiorstwo.

Marek - ABC Szkolenia
Admin
Marek - ABC Szkolenia
2 miesięcy temu
Reply to  Zuzanna

Certyfikat kompetencji zawodowych jest dokumentem potwierdzającym, że jego właściciel dysponuje wiedzą i ma niezbędne kwalifikacje do podjęcia i wykonywania działalności w zakresie transportu drogowego. Obowiązek posiadania certyfikatu lub zatrudnienia osoba, która się nim legitymuje dotyczy wszystkich przedsiębiorców ubiegających się o zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Przedsiębiorstwa spedycyjne do prowadzenia swojej działalności również w większości przypadków powinny uzyskać stosowną licencję. Jednym z warunków jaki należy spełnić, aby uzyskać licencję na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy (tzw. licencję spedycyjną) jest wskazanie przynajmniej jednej osoby zarządzającej przedsiębiorstwem lub zarządzającej transportem, która legitymuje się certyfikatem kompetencji zawodowych. Odpowiadając na Pani pytanie informuję, że legitymowanie się certyfikatem nie stanowi jedynie dodatkowego atutu, który poświadcza wiedzę i kwalifikacje, ponieważ od spedycji również wymaga się wskazania osoby go posiadającej.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

4,8/5 - (14 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2023