Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Ile kosztuje certyfikat kompetencji zawodowych?

Ile kosztuje certyfikat kompetencji zawodowych?

Ile kosztuje kurs na certyfikat przewoźnika?

Cena szkolenia przygotowującego do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych dla przewoźnika to 2400 złotych, obejmuje:
– szkolenie,
– przykładowe pytania egzaminacyjne,
– przykładowe zadania egzaminacyjne,
– dostęp do pytań w formie on-line .

Ponadto,  każdy nasz kursant może zapisać się za pośrednictwem naszego ośrodka na egzamin w Instytucie Transportu Samochodowego.
Dodatkowo do Instytutu Transportu Samochodowego należy uiścić opłatę 800 złotych za egzamin państwowy oraz wydanie certyfikatu kompetencji zawodowych dla przewoźnika drogowego.


Masz pytania, zadzwoń lub napisz do Nas: kontakt
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwester
Sylwester
2 lat temu

Czy jest możliwość uzyskania certyfikatu przez internet?

abcszkolenia
Admin
2 lat temu
Reply to  Sylwester

Panie Sylwestrze, aby uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym należy osobiście przystąpić do pisemnego egzaminu w Instytucie Transportu Samochodowego. Natomiast w naszym ośrodku istnieje możliwość uczestnictwa w kursie przygotowującym do zdania egzaminu w formie online – posiadamy bazę przykładowych pytań i zadań, które mają posłużyć jako wsparcie podczas przygotowania do egzaminu oraz filmy zawierające instrukcję rozwiązywania zadań.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

4,8/5 - (13 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2023