Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Czy wszystkie kursy ADR kończą się egzaminem?

Czy wszystkie kursy ADR kończą się egzaminem?

Czy wszystkie kursy ADR kończą się egzaminem państwowym?

Chcąc posiadać uprawnienia do pracy z materiałami niebezpiecznymi, należy w pierwszej kolejności zapisać się na kurs ADR. Nie wszystkie przeznaczone są dla kierowców i nie wszystkie kończą się egzaminem.

Kursy ADR dla kierowców

Kurs ADR dla kierowców pozwala na otrzymanie uprawnień do kierowania pojazdami przewożącymi materiały niebezpieczne. Szkolenie składa się z kilku części, a kończy się możliwością podejścia do egzaminu. W tym przypadku otrzymanie zaświadczenie ADR uzależnione jest od wyników egzaminu.

Kurs ADR dla doradców

Kurs ADR na doradców przeznaczony jest dla osób, które chciałyby pracować w firmie i doradzać w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych oraz sprawować nad tym procesem nadzór. I w tym przypadku ukończenie szkolenia związane jest z koniecznością podejścia do egzaminu, od wyniku którego warunkowane jest otrzymanie uprawnień.

Szkolenie dla innych osób uczestniczących w operacjach transportowych

Z kolei szkolenie stanowiskowe ADR przeznaczone jest dla wszystkich pracowników, którzy mają styczność z materiałami niebezpiecznymi. W tym przypadku odbycie kursu jest jednoznaczne z otrzymaniem uprawnień – bez konieczności zdawania egzaminów.


Masz pytania napisz do Nas lub przejdź do działu: pytania i odpowiedzi
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (16 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2023