Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > 👉 Czy szkolenie na prawo jazdy kat C i CE można rozpocząć razem?

👉 Czy szkolenie na prawo jazdy kat C i CE można rozpocząć razem?

Czy szkolenie na prawo jazdy kat. C i CE można rozpocząć razem?

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 04 marca 2016 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców do szkolenia na kategorię C i CE, można przystąpić równocześnie.

Warunkiem przystąpienia do równoczesnego szkolenia na prawo jazdy kat. C i CE jest uzyskanie w Wydziale Komunikacji profilu kursanta (PKK) na obie kategorie. Ponadto osoba decydująca się na skorzystanie z opcji uczestniczenia w szkoleniu na prawo jazdy w formie równoczesnej dla kat. C i CE, może skorzystać ze zmniejszonej ilości zajęć praktycznych dla kat. C prawa jazdy do 20 godzin. Oczywiście wiąże się to ze zmniejszeniem opłaty za szkolenia przy zmniejszonej ilości godzin.


Masz pytania odnośnie kursów na prawo jazdy kat. C lub CE, napisz lub zadzwoń  do Nas: kontakt

 

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (49 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024