Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Czy kurs na przewóz rzeczy kończy się egzaminem?

Czy kurs na przewóz rzeczy kończy się egzaminem?

Czy kurs na przewóz rzeczy kończy się egzaminem?

Rodzaje kursów lub szkoleń na przewóz rzeczy:

Kurs na przewóz rzeczy dla kierowców przedłużających uprawnienia — szkolenie okresowe zwolnienie jest z egzaminu końcowego. Szkolenie jest zaliczone po odbyciu 35 godzin zajęć teoretycznych ukończonych w sali uprawnionego ośrodka szkolenia.

Kurs na przewóz rzeczy dla nowych kierowców — kurs kwalifikacyjny (kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona) dla kandydatów na kierowców zawodowych zawsze kończy się egzaminem państwowym organizowanym w ośrodku szkolenia. Komisję egzaminacyjną powołuje wojewoda.


Masz pytania, napisz do Nas lub zadzwoń: kontakt
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
3 lat temu

Który kurs powinienem ukończyć? Prawo jazdy kat. C+E zrobiłem w 2010 roku, od tamtej pory nie pracowałem w zawodzie kierowcy.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (17 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024