Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Czy kurs kwalifikacji wstępnej można ukończyć on-line?

Czy kurs kwalifikacji wstępnej można ukończyć on-line?

Czy kurs kwalifikacji wstępnej można ukończyć on-line?

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 r. ( Dz. U. z 2016 poz. 151) w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy w paragrafie § 12. 1. Zajęcia teoretyczne, o których mowa w § 7—11, (to znaczy: kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona i szkolenie okresowe), prowadzi się jako:

1) wykład, seminarium, pokaz, ćwiczenia oraz inne formy zajęć stosowane w kształceniu osób dorosłych albo

2) ćwiczenia pod nadzorem trenera — wykładowcy, przy użyciu komputera i specjalistycznego oprogramowania wspomagającego proces kształcenia

— prowadzone w sali ośrodka szkolenia.

Wynika z tego przepisu, że szkolenie on-line na kursach kwalifikacyjnych i szkoleniu okresowym przy zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania może odbywać się wyłącznie w sali ośrodka szkolenia. Przepisy nie przewidują innej możliwości.


Masz pytania, napisz do Nas lub zadzwoń: kontakt
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

4,7/5 - (47 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024