ABC Szkolenia > Szkolenie podstawowe ADR

Szkolenie podstawowe ADR

Szkolenie podstawowe ADR

Przewożenie materiałów niebezpiecznych w transporcie drogowym wymaga odpowiednich uprawnień posiadanych przez kierowców. Można je uzyskać, zdając egzamin państwowy poprzedzony szkoleniem podstawowym ADR.
Szkolenie ADR dla kierowców pozwala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz przygotowanie do bezpiecznego przewożenia materiałów stanowiących zagrożenie. Składa się z części podstawowej oraz doskonalącej.
Z myślą o kierowcach zawodowych, którzy pierwszy raz przystępują do zdobycia uprawnień powstało szkolenie podstawowe ADR.

Uczestniczyć w nim mogą osoby, które:

  • mają ukończony 21. rok życia,
  • spełniają wymagania ustawy o transporcie drogowym.

Szkolenie ADR podstawowe dotyczy przewozu drogowego towarów klasyfikowanych jako niebezpieczne należących do wszystkich klas. Kurs odbywa się w wymiarze co najmniej 24 godzin lekcyjnych.

Uczestnik w szkoleniu ADR otrzymuje:

  • z dostępem do bezpłatnych materiałów dydaktycznych,
  • z dostępem do bazy przykładowych pytań egzaminacyjnych w formie online.

Szkolenie prowadzą wykwalifikowani wykładowcy, którzy posiadają niezbędną wiedzę w zakresie materiałów niebezpiecznych. Jest to gwarancją solidnego przygotowania do egzaminu państwowego pod kątem merytorycznym.

Egzamin po szkoleniu podstawowym ADR

Ukończenie szkolenia ADR podstawowego pozwala na przystąpienie do egzaminu państwowego. Składa się on z 30 pytań testowych. Za wynik pozytywny uznaje się udzielenie 20 poprawnych odpowiedzi.
Po zdaniu egzaminu, uczestnik otrzymuje zaświadczenie dające uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych. Uprawnienia wydawane są na okres 5 lat. Obowiązują we wszystkich krajach, które są objęte międzynarodową umowę ADR (jest to większość krajów europejskich).

Posiadając podstawowe uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych, można zapisać się na szkolenia specjalistyczne – dzięki którym można rozszerzyć uprawnienia, np. o przewóz materiałów wybuchowych, materiałów promieniotwórczych oraz przewóz w cysternach.

Nie czekaj zapisz się już dziś na kurs ADR dla kierowców


Chcesz wiedzieć więcej na temat kursów ADR, przejdź do działu: pytania i odpowiedzi

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark