Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Szkolenie na pracownika administracyjno – biurowego

Szkolenie na pracownika administracyjno – biurowego

SZKOLENIE: Pracownik administracyjno – biurowy z elementami prawa pracy

Poznanie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu płac, zapoznanie uczestników z aktualnym stanem faktycznym i prawnym, podparte praktycznymi przykładami ze wskazaniem na najczęściej popełniane błędy i sposobami ich rozwiązywania. Przedstawienie zagadnień prawnych z kodeksu pracy, przygotowanie do prowadzenia działu kadr i płac, w tym: prowadzenia dokumentacji pracowniczej, obliczanie wynagrodzeń (praca na przykładowym programie), rozliczanie z ZUS i US. Szkolenie ma charakter wykładów połączonych z warsztatami, a każda z osób biorących udział w szkoleniu będzie mogła w sposób czynny
w nim uczestniczyć.

Adresaci szkolenia

Kandydaci na pracowników administracyjnych, działów księgowych, kadrowo-płacowych, którzy chcą poznać i usystematyzować wiedzę z zakresu wynagrodzeń i prawa pracy.

Prowadzący

Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców specjalizujących się w problematyce kadrowo- płacowej, oraz księgowej. Trenerzy są doświadczonymi wykładowcami, posiadającymi dużą wiedzę w zakresie omawianych zagadnień, jak również imponującą praktyką zawodową. Są autorami licznych publikacji z zakresu tematyki kadrowo-płacowej, księgowej.

Plan nauczania

1. Prawo pracy – obowiązki płatnika, podatnika, ubezpieczonego.
2. Odpowiedzialność materialna pracowników.
3. Uprawnienia pracownicze i ewidencja czasu pracy.
4. Wynagrodzenie za czas pracy.
5. Wynagrodzenie za czas niezdolności do pracy.
6. Rozwiązywanie umów o pracę.
7. Praca z programem PŁATNIK ZUS.
8. Praca z programem SYMFONIA – kadry i płace.
9. Praca z WORD i Excel – narzędzia niezbędne w księgowości.
10. Egzamin – test i zdania.

Cena szkolenia:

Obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, autorskie materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, przerwę kanapkową, zaświadczenie wydawane na drukach MEN.

Egzamin:

Kursy zawodowe w ABC Szkolenia kończą się nieobowiązkowym egzaminem czyli certyfikacją zawodu. Pojęcie to należy rozumieć jako poświadczenie, sprawdzonych w trybie egzaminów, kwalifikacji osób przygotowanych do wykonywania zawodów związanych z rachunkowością. Egzamin ma formę pisemną, potwierdza on posiadanie kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia wstrzymane 

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (4 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024