Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Regulamin platformy online

Regulamin platformy online

1. Platforma online

Właścicielem strony jest firma ABC Szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie. Adres korespondencyjny: ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa.
Wszystkie prawa własności do strony internetowej https://abc-szkolenia.com/testy-online/ a w szczególności prawa autorskie stanowią własność firmy dalej zwanej ABC Szkolenia.

Bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ABC Szkolenia użytkownik nie może:
– wykorzystywać kopii lub części niniejszej strony internetowej w celach komercyjnych,
– modyfikować ani włączać jej do innych opracowań.

2. Materiały edukacyjne na platformie online

Pytania i zadania zamieszczone na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/ zostały zgromadzone z najwyższą starannością. Jednocześnie informujemy, że nie stanowią one oficjalnego katalogu pytań lub zadań egzaminacyjnych w zakresie:

– Kwalifikacji dla kierowców,
– Certyfikatu kompetencji zawodowych,
– ADR dla kierowców.

Przedstawione testy i zadania zostały przygotowane na podstawie ogólnodostępnych programów szkoleń. Niniejsze testy i zadania stanowią niewielką część procesu kształcenia i nie mogą samodzielnie stanowić podstawy do zaliczenia egzaminów państwowych.

3. Warunki korzystania z platformy online:

a) Testy i zadania przedstawione na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/ przeznaczone są dla osób uczestniczących w szkoleniach organizowanych przez firmę ABC-Szkolenia lub podejmujących samokształcenie.
b) Warunkiem uzyskania dostępu do pełnej wersji platformy online jest zapisanie się i uiszczenie opłaty za wybrane szkolenie lub usługę.
c) Użytkownik, który otrzyma login i hasło ma obowiązek traktować tą informację jako poufną i nie udostępniać jej osobą trzecim.
d) Użytkownik otrzymuje dostęp do platformy online do dnia najbliższego egzaminu, ustalonego w dniu rozpoczęcia kursu. Jednak nie dłużej niż 30 dni od dnia wykupienia usługi.

4. Odpowiedzialność

Firma ABC Szkolenia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z platformy online umieszczonej na stronie internetowej  https://abc-szkolenia.com/testy-online/ na zasadach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

5. RODO

Pełne dane administracyjne znajdują się w regulaminie świadczenia usług w ABC Szkolenia.

6. Prawo do zmian

Firma ABC Szkolenia ma prawo według własnego uznania, w dowolnym momencie i bez powiadamiania do likwidacji lub modyfikacji treści zawartych na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/.

7. Reklamacja

W przypadku pytań lub skarg dotyczących strony https://abc-szkolenia.com/testy-online/ prosimy o korzystanie z danych kontaktowych:
ABC Szkolenia Paweł Żuchowski
Ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
Tel. 531-700-182
e-mail: biuro@dev.abc-szkolenia.com

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (1 vote)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024