Nasze usługi

ABC Szkolenia > Regulamin Testy

Regulamin Testy

1. Testy Online

Właścicielem strony jest firma ABC Szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie. Adres korespondencyjny: ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa.
Wszystkie prawa własności do strony internetowej https://abc-szkolenia.com/testy-online/ a w szczególności prawa autorskie stanowią własność firmy ABC Szkolenia.

Bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ABC Szkolenia użytkownik nie może:
– wykorzystywać kopii lub części niniejszej strony internetowej w celach komercyjnych,
– modyfikować ani włączać jej do innych opracowań.

2. Pytania on-line

Pytania zamieszczone na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/ zostały zgromadzone z najwyższą możliwą starannością i nie stanowią oficjalnego katalogu pytań lub zadań egzaminacyjnych na szkoleniach w zakresie:

– Kursów kwalifikacyjnych dla kierowców,
– Kursów na certyfikat przewoźnika drogowego,
– Kursów ADR.

Przedstawione testy zostały przygotowane na podstawie programu szkoleń na kursach. Niniejsze testy stanowią niewielką część procesu kształcenia i nie mogą samodzielnie stanowić podstawy do zaliczenia egzaminów państwowych.

3. Warunki korzystania z testów on-line:

a) Testy przedstawione na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/ przeznaczone są dla osób uczestniczących w szkoleniach organizowanych przez firmę ABC-Szkolenia.
b) Warunkiem uzyskania dostępu do pełnej wersji testów jest zapisanie się i uiszczenie opłaty za wybrane szkolenie.
c) Użytkownik, który otrzyma login i hasło ma obowiązek traktować tą informację jako poufną i nie udostępniać jej osobą trzecim.
d) Użytkownik otrzymuje dostęp do testów online do dnia najbliższego egzaminu, ustalonego w dniu rozpoczęcia kursu. Jednak nie dłużej niż 90 dni od dnia rozpoczęcia kursu.

4. Odpowiedzialność.

Firma ABC Szkolenia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony internetowej  https://abc-szkolenia.com/testy-online/ na zasadach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

5. Prawo do zmian.

Firma ABC Szkolenia ma prawo według własnego uznania, w dowolnym momencie i bez powiadamiania do likwidacji lub modyfikacji treści zawartych na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/.

6. Reklamacja.

W przypadku pytań lub skarg dotyczących strony https://abc-szkolenia.com/testy-online/ prosimy o korzystanie z danych kontaktowych:
ABC Szkolenia Paweł Żuchowski
Ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
Tel. 531-700-182
e-mail: biuro@abc-szkolenia.com

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2020