ABC Szkolenia > Regulamin Testy

Regulamin Testy

1. Testy Online

Właścicielem strony jest firma ABC Szkolenia Paweł Żuchowski z siedzibą w Izabelinie. Adres korespondencyjny: ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa.
Wszystkie prawa własności do strony internetowej https://abc-szkolenia.com/testy-online/ a w szczególności prawa autorskie stanowią własność firmy ABC Szkolenia.

Bez uprzedniej pisemnej zgody firmy ABC Szkolenia użytkownik nie może:
– wykorzystywać kopii lub części niniejszej strony internetowej w celach komercyjnych,
– modyfikować ani włączać jej do innych opracowań.

2. Pytania on-line

Pytania zamieszczone na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/ zostały zgromadzone z najwyższą możliwą starannością i nie stanowią oficjalnego katalogu pytań lub zadań egzaminacyjnych na szkoleniach w zakresie:

– Kursów kwalifikacyjnych dla kierowców,
– Kursów na certyfikat przewoźnika drogowego,
– Kursów ADR.

Przedstawione testy zostały przygotowane na podstawie programu szkoleń na kursach. Niniejsze testy stanowią niewielką część procesu kształcenia i nie mogą samodzielnie stanowić podstawy do zaliczenia egzaminów państwowych.

3. Warunki korzystania z testów on-line:

a) Testy przedstawione na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/ przeznaczone są dla osób uczestniczących w szkoleniach organizowanych przez firmę ABC-Szkolenia.
b) Warunkiem uzyskania dostępu do pełnej wersji testów jest zapisanie się i uiszczenie opłaty za wybrane szkolenie.
c) Użytkownik, który otrzyma login i hasło ma obowiązek traktować tą informację jako poufną i nie udostępniać jej osobą trzecim.
d) Użytkownik otrzymuje dostęp do testów online do dnia najbliższego egzaminu, ustalonego w dniu rozpoczęcia kursu. Jednak nie dłużej niż 90 dni od dnia rozpoczęcia kursu.

4. Odpowiedzialność.

Firma ABC Szkolenia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony internetowej  https://abc-szkolenia.com/testy-online/ na zasadach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

5. Prawo do zmian.

Firma ABC Szkolenia ma prawo według własnego uznania, w dowolnym momencie i bez powiadamiania do likwidacji lub modyfikacji treści zawartych na stronie https://abc-szkolenia.com/testy-online/.

6. Reklamacja.

W przypadku pytań lub skarg dotyczących strony https://abc-szkolenia.com/testy-online/ prosimy o korzystanie z danych kontaktowych:
ABC Szkolenia Paweł Żuchowski
Ul. Modlińska 6
03-216 Warszawa
Tel. 531-700-182
e-mail: biuro@abc-szkolenia.com

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark