Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Na czym polegają szkolenia stanowiskowe ADR?

Na czym polegają szkolenia stanowiskowe ADR?

Kogo dotyczy szkolenie stanowiskowe ADR?

Jakikolwiek kontakt z materiałami klasyfikowanymi jako niebezpieczne wymaga posiadania stosownych uprawnień. Dlatego pracownik firmy działającej w tym zakresie musi przejść stosowny kurs stanowiskowy ADR.

Takie szkolenie dotyczy m.in. pracowników, którzy manipulują towarami niebezpiecznymi, mając z nimi styczność podczas magazynowania, rozładunku i załadunku. Do przystąpienia do szkolenia zobligowani są również kierowcy, pracownicy biura oraz wszystkie inne osoby, które uczestniczą w przewozie materiałów niebezpiecznych albo sprawują nad nimi nadzór.

Szkolenie stanowiskowe ADR składa się z trzech tematycznych modułów. Koniecznością jest zaliczenie bloku ogólnego, bloku specjalistycznego oraz kursu w zakresie bezpieczeństwa. Warto przy tym mieć świadomość, że ukończenie szkolenia nie wiąże się z przystąpieniem do egzaminu. Zaliczony kurs oznacza otrzymanie niezbędnego zaświadczenia uprawniającego do styczności z materiałami niebezpiecznymi.


Masz pytania napisz do Nas lub przejdź do działu: pytania i odpowiedzi
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (1 vote)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024