Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Jaka kara za brak pauzy 45 godzin?

Jaka kara za brak pauzy 45 godzin?

Jaka kara za brak pauzy 45 godzin?

Kary za nieodebranie tygodniowego regularnego odpoczynku rozkładają się zarówno na kierowcę oraz firmę, dla której pracuje. Kierowca może zostać ukarany mandatem za skrócenie takiego odpoczynku. Skrócenie nie dłuższe niż godzina kosztować może kierowcę 50 PLN a każda kolejna rozpoczęta godzina będzie wiązać się ze zwiększeniem kary o 100 PLN. Taryfikator mandatów z naruszenia czasu pracy kierowców znajduje się w załącznikach Ustawy o transporcie drogowym.

Czas pracy kierowcy sprawia Ci problem? Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym krok po kroku omawiamy najważniejsze zagadnienia >>> Czas pracy kierowcy<<<

Kurs z czasu pracy kierowców - gif

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Rate this faq

Copyright © ABC Szkolenia | 2024