Nasze usługi

ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Ile kosztuje kurs na prawo jazdy kategorii CE C+E?

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy kategorii CE C+E?

Cena kursu na prawo jazdy kategorii CE C+E z dodatkowymi opłatami

Koszt kursu prawa jazdy kategorii C+E to 2590 złotych. Cena zawiera szkolenie ( 25h zajęć praktycznych). Warunkiem przystąpienia do kursu na prawo jazdy kategorii C+E jest  zaliczenie egzaminu na  prawo jazdy kategorii C. Jest również możliwość organizacji kursu na prawo jazdy kat. C oraz kat. CE równocześnie (4380 zł).

Badanie lekarskie i psychologiczne

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy kategorii C+E należy w starostwie wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Do profilu niezbędne jest  badanie lekarskie (200 zł.) i psychologiczne (150 zł.).

Egzamin państwowy kat. CE

Ponadto opłata za egzamin Państwowy praktyczny na kategorii C+E  prawa jazdy wynosi 245 zł. Osoby ubiegające się o prawo jazdy kategorii C+E są zwolnione z egzaminu teoretycznego.
Opłata za wymianę prawa jazdy wynosi 100,50 złotych.

Podana cena obowiązuje od dnia 24.10.2020 r.


Masz pytania odnośnie prawo jazdy kategorii C+E CE, napisz lub zadzwoń do Nas już teraz: kontakt

 

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

6
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Mariusz
Mariusz

Witam posiadam prawojazdy A,B,C nie posiadam E jaki jest koszt i na czym polega egzamin?

abcszkolenia
abcszkolenia

Panie Mariuszu, Prawo jazdy kategorii C+E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia do prowadzenia pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony z przyczepą lekką (DMC do 750 kg). Pełne uprawnienia do prowadzenia pojazdu ciężarowego z przyczepą o DMC powyżej 750 kg lub też ciągnika siodłowego z naczepą, potrzebne jest uzyskanie dodatkowo kategorii C+E. W programie kursu ma Pan 25 godzin jazd samochodem ciężarowym z przyczepą – będą to zajęcia praktyczne na placu manewrowym oraz jazda w ruchu drogowym, w tym na trasach egzaminacyjnych. Cena takiego kursu wynosi 2590 zł. Egzaminu państwowy na kategorię C+E jest prowadzony w… Czytaj więcej »

Tomasz
Tomasz

Witam mam prawo jazdy zagraniczne ABC chciałbym zrobić w Polsce E czy jest taka możliwość?? Czy są kursy przyspieszone i jakie dokumenty muszę uzupełnić?

abcszkolenia
abcszkolenia

Panie Tomaszu, Uprzejmie informujemy, że żeby zapisać się na kurs na prawo jazdy kat. C+E należy rozpocząć od uzyskania profilu PKK. Jest to niezbędny dokument do uzyskania wyżej wymienionej kategorii prawo jazdy. Jeśli otrzyma Pan PKK w Wydziale Komunikacji to będzie mógł Pan rozpocząć kurs na prawo jazdy w Polsce. Profil ten można otrzymać w Wydziale Komunikacji – w starostwie powiatowym lub w urzędzie miasta właściwym ze względu na miejsce zameldowania lub zamieszkania. Żeby otrzymać profil kandydata na kierowcę (PKK) należy posiadać orzeczenie lekarskie i psychologiczne. Badania te może Pan odbyć w naszym ośrodku w każdą środę od godziny 15.00.… Czytaj więcej »

Tomasz
Tomasz

Chciałbym jeszcze dopytać czy zagraniczne szkolenia okresowe na przewóz rzeczy są uwzględniane w Polsce oczywiście przetłumaczone na jezyk polski tzw. Kod95 który jest wpisany w prawo jazdy

abcszkolenia
abcszkolenia

Dzień dobry Panie Tomaszu, Zgodnie z obowiązującymi przepisami uprawnienia kierowcy zawodowego tj. świadectwo kwalifikacji zawodowej po kursie kwalifikacji wstępnej przyspieszonej lub szkolenia okresowego w zakresie przewozu rzeczy uzyskane w krajach należących do Unii Europejskiej mogą być respektowane w Polsce. Ponadto kierowca wykonujący przewóz drogowy zobowiązany jest uzyskać wpis do prawa jazdy zgodnie z art. 39f ust. 1 potwierdzający posiadany kod 95. Jeżeli natomiast kierowca niebędący obywatelem państwa członkowskiego UE, który ma wydane prawo jazdy przez państwo trzecie i ukończone szkolenie okresowe poza UE zobowiązani zobowiązany jest do ukończenia odpowiedniego kursu według obowiązujących przepisów UE. Przyszły kierowca spoza UE, który będzie… Czytaj więcej »

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021