Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Program Partnerski

Program Partnerski

Czym jest Program Partnerski ABC Szkolenia?

Program Partnerski ABC Szkolenia to system poleceń z wykorzystaniem naszego sklepu internetowego. Dzięki Programowi możemy nawiązywać kontakt i współpracę z firmami związanymi z transportem. Przemyślany Program pozwala osiągać wzajemne korzyści, tak jest też w tym przypadku. Nasi Partnerzy w prosty sposób mogą rozszerzyć swoją ofertę o nowe usługi oraz zwiększać swój zysk bez konieczności ponoszenia kosztów i ryzyka. Osoby z polecenia mogą liczyć na usługi w wysokim standardzie oraz atrakcyjne dodatki. Z kolei my, dzięki Partnerom, możemy dotrzeć do nowych firm i potencjalnych klientów.

Zasady udziału w Programie Partnerskim zostały maksymalnie uproszczone a prowizje ustaliliśmy na atrakcyjnym poziomie. Zapraszamy Cię do udziału w jednym z najciekawszych Programów Partnerskich w branży!

Jak działa Program Partnerski?

Działanie Programu Partnerskiego najprościej możemy opisać słowami „zarabianie za polecanie”. Cały proces polega na tym, że polecając nasze usługi poprzez udostępnianie linku do strony lub wysłanie kuponu do odbiorcy możesz zarobić prowizje, jeżeli ten odbiorca dokona zakupu w naszym sklepie.

Przykład:

Pracujesz z kierowcami ciężarówek i wiesz, że część z nich będzie musiała wkrótce odnowić swoje uprawnienia. Będąc naszym Partnerem możesz zalogować się do swojego konta i pobrać link do odpowiedniego szkolenia. Następnie link wysyłasz do kierowców. Jeżeli kierowca wejdzie w link i zapisze się oraz opłaci szkolenie przez sklep internetowy otrzymasz prowizję.

To tyle. My odpowiadamy za obsługę klienta i realizację szkolenia. Twoją rolą w Programie jest skierowanie do nas osoby, która potrzebuje zrobić szkolenie lub uzyskać uprawnienia.

Jakie są korzyści z udziału w Programie Partnerskim?

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego?

Skontaktuj się z nami! Dołączenie do Programu Partnerskiego jest proste i szybkie. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i podpisać Umowę o współpracy. Wszystkie niezbędne szczegóły przekażemy w trakcie kontaktu.

Program-Partnerski

Regulamin Programu Partnerskiego

Regulamin-programu-partnerskiego-ABC-SZKOLENIA

Zarejestruj się w Programie Partnerskim ABC Szkolenia!

Stwórz konto partnerskie


OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (7 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2023

Copyright © ABC Szkolenia | 2023