Nasze usługi

ABC Szkolenia > Praca dodatkowa w weekendy dla studentów

Praca dodatkowa w weekendy dla studentów

Praca dodatkowa dla studentów

Poszukujemy studentki/studenta do pomocy w biurze ośrodka szkolenia w piątki, soboty i niedziele oraz inne ustalone dni zgodnie z grafikiem. Praca około 40-80 godzin miesięcznie. Możliwość podjęcia stałej pracy.

Proponowana stawka około 15 h/złotych brutto na umowę zlecenie.

Zakres obowiązków:
– Wprowadzanie danych,
– Obsługa szkoleń,
– Obsługa klienta,
– Przygotowanie dokumentacji,
– Inne prace zlecone.

Wymagania:
– ukierunkowanie na rozwój;
– dyspozycyjność;
– wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
– kultura osobista;
– systematyczność, rzetelność, dokładność.
Dodatkowe atuty:
– zainteresowanie transportem drogowym.
Miejsce pracy:
ABC Szkolenia
Warszawa ul. Modlińska 6
Warunkiem rozpatrzenia aplikacji jest przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres e-mail: abc-s@wp.pl.
Prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 07.05.2018 r. Proszę dopisać “Praca dodatkowa”
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do współpracy. Masz pytania, napisz do Nas.

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!