Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Blog Transportowy > Certyfikat Kompetencji Zawodowych > Nowe testy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Nowe testy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Nowe testy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego!

Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument potwierdzający spełnienie wymagań związanych z dostępem do zawodu przewoźnika drogowego. Aby go uzyskać należy zdać egzamin państwowy w Instytucie Transportu Samochodowego, na który składa się część testowa oraz zadania praktyczne. Zakres materiału podany jest na stronie Instytutu i obejmuje 8 działów tematycznych m.in. prawo cywilne, prawo handlowe, działalność gospodarcza i zarządzanie finansami przedsiębiorstwa czy też bezpieczeństwo drogowe.

Kompleksowa oferta firmy ABC Szkolenia zapewnia profesjonalne wsparcie kandydata i gwarantuje przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie. Każdy kursant otrzymuje dostęp do unikalnej na rynku szkoleniowym bazy online, zawierającej ponad 1800 pytań wraz z objaśnieniami, stworzonej w oparciu o doświadczenia naszych kursantów uczestniczących w poprzednich egzaminach organizowanych przez Instytutu Transportu Samochodowego.

Pytania + szczegółowe objaśnienia = skuteczna nauka

Pytania podzielone zostały na 30 testów. Dzięki zachowaniu formy 64 pytań z 4 odpowiedziami wielokrotnego wyboru oraz ograniczeniu czasowemu na rozwiązanie każdego z nich, kandydat może poczuć się zupełnie jak na egzaminie. Po zakończeniu rozwiązywania testu, istnieje możliwość sprawdzenia swoich odpowiedzi. Nasi eksperci opracowali komentarze do każdego pytania, zawierające szczegółowe wyjaśnienie i omówienie danego zagadnienia, dlatego kursant może być pewny otrzymania pełnej i rzetelnej wiedzy opartej na przepisach prawa. Ponadto wszystkie pytania są na bieżąco aktualizowane i sprawdzane co gwarantuje skuteczną naukę i znacznie zwiększa szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu państwowego.

Sprawdź naszą ofertę!

Dostęp do platformy online stanowi znakomite uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas kursu przygotowującego do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz rozwiązania przykładowego testu demo udostępnionego bezpłatnie na naszej stronie: https://abc-szkolenia.com/testy-online/certyfikat-przewoznika/demo/ 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

5/5 - (56 votes)

Copyright © ABC Szkolenia | 2024