ABC Szkolenia > Regulamin promacji

Regulamin promacji

Regulamin dotyczący promocji szkoleń organizowanych w ABC Szkolenia

 

Regulamin dotyczący organizowanej przez firmę „ABC-SZKOLENIA” Paweł Żuchowski promocji w postaci bonu,  który upoważnia do jednorazowej zniżki w wysokości 100 złotych
(słownie: sto złotych) na jeden dowolny rodzaj szkolenia w Ośrodku Szkolenia mieszczącego się pod adresem 03-216 Warszawa, ul. Modlińska 6 po akceptacji regulaminu szkolenia.

§1. Postanowienia ogólne promocji

1. Promocja ma na celu obniżenie kosztów szkolenia za pomocą bonu o wartości 100 złotych na szkolenie:

  •  Prawo Jazdy kategorii: A,B,B+E,C,C+E,
  •  Szkolenie Okresowe Kierowców,
  • Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika
  •  Kwalifikacja Wstępna Przyspieszona Kierowców,
  •  Kwalifikacja Wstępna Kierowców,
  •  Kurs ADR,
  •  Kurs HDS,
  •  Kurs na Wózki Widłowe.

2. Promocja rozpoczyna się od dnia 10 października 2013 roku  i obowiązuje do wyczerpania bonów (liczba bonów jest ograniczona).

3.  Wysokość kwoty określonej w bonie o wartości 100 złotych(słownie: sto złotych) odliczana jest od ceny kursu zamieszczonego w cenniku  usług oferowanych przez „ABC-SZKOLENIA”.

4. W promocji nie mogą uczestniczyć osoby, które nie posiadają bonu.

 §2. Bon promocyjny

1. Bon jest bonem na okaziciela lub imiennym, uprawniającym okaziciela Bonu do jednorazowego  upustu w zapłacie za wykupione jedno dowolne szkolenie  w Ośrodku Szkolenia Zawodowego
pod nazwą „ABC-SZKOlENIA” Paweł Żuchowski.

2. Bon podlega realizacji wyłącznie w Ośrodku Szkolenia Zawodowego – „ABC-SZKOLENIA” Paweł Żuchowski pod adresem: ul. Modlińska 6, 03-216 warszawa.

3. Bony nie mogą być przedmiotem obrotu gospodarczego.

4. Bon jest ważny w stanie nienaruszonym tj. zamazanym, porwanym, oklejony, popisany.

5. Bon nie podlega wymianie, ani zwrotowi.

§3. Postanowienia końcowe promocji

1. Zmiana zasad korzystania z bonu może mieć miejsce jedynie poprzez zmianę niniejszego Regulaminu.

2. Regulamin promocji jest dostępny pod adresem: ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa i na stronie internetowej www.abc-szkolenia.com.

3. Niniejszy regulamin poddany jest właściwości prawa polskiego.


Zadzwoń do nas lub przejdź do działu: pytania i odpowiedzi

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Najlepszy osrodek do nauki jazdy i różnych kursów. Super kadra instruktorów i miła recepcja. Bardzo przystępne ceny (najlepszy stosunek ceny do jakości) polecam

facebook

Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdałam go między innymi dzięki Państwu, za pierwszym razem. Prawda jest również taka, że jeżeli ktoś myśli, że wystarczy sam kurs, to jest w błędzie. Musicie Państwo uczyc się również w domu, bez tego raczej możecie zapomniec o zamknięciu tematu przy pierwszym podejściu. W trakcie kursu byłam zaskoczona, że ludziom się nie chce, że kombinują jak tu się urwac albo nie przychodzą w ogóle. A potem jest płacz i narzekanie, że zostali źle przygotowani. Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka, szczególnie Pana Arka, który wkłada w to swoje serce. Dziękuję jeszcze raz.

facebook

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark