Szkolenia bezpłatne dla osób bezrobotnych

Jesteś osobą bezrobotną, dla której nie ma obecnie miejsca na rynku pracy? Skorzystaj ze szkoleń indywidualnych dla osób bezrobotnych. Wybierz jeden z kursów w ofercie ABC-Szkolenia i rozszerz swoje kwalifikacje, stając się pracownikiem atrakcyjnym z punktu widzenia pracodawców. A to wszystko zupełnie bezpłatnie.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szkoleń, dzięki którym Twoje szanse na znalezienie zatrudnienia znacznie wzrosną.

Organizujemy kursy lub szkolenia:

– kursy, pozwalające na uzyskanie świadectwa kwalifikacji zawodowej (szkolenie okresowe kierowców, kwalifikacja wstępna, wstępna przyspieszona, uzupełniająca, uzupełniająca przyspieszona),

– kursy i szkolenia ADR, pozwalające na pracę z materiałami niebezpiecznymi (przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, doradca ADR DGSA, nalewaki NO TDT),

– szkolenia przewoźników drogowych (system tachografów cyfrowych, certyfikat kompetencji przewoźnika),

– kursy na obsługę urządzeń transportu bliskiego (wózki widłowe, wózki jezdniowe z wysięgnikiem, HDS),

Wszystkie szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie, dzięki czemu masz pewność rzetelnego przygotowania nie tylko do egzaminów ale również do pracy w nowym zawodzie. Odpowiednio wykwalifikowani wykładowcy w sposób przystępny przekazują wymaganą wiedzę, a Ty rozszerzasz swoje umiejętności.

Jak zapisać się na bezpłatne szkolenie?

Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy, zgłoś chęć uczestnictwa w wybranym szkoleniu. Gwarantuje Ci to polskie prawo, ponieważ takie kursy finansowane są przez starostwo powiatowe z Funduszu Pracy. Wybierz interesujący Cię kursy, wykaż że ukończenie szkolenia zapewni Ci pracę (mile widziane oświadczenie przyszłego pracodawcy lub oświadczenie o zamiarze podjęcia działalności gospodarczej) i … rozszerzaj swoje kwalifikacje. 

Ośrodek ABC-Szkolenia spełnia wymagania ustawowe Urzędów Pracy. Dlatego nie zwlekaj, lecz zapisz się na wybrany kurs już teraz. Skorzystaj z takiej możliwości, by zupełnie nieodpłatnie podnieść swoje kompetencje.


Masz pytania: napisz lub zadzwoń do nas.