ABC Szkolenia > Audyt – Doradztwo ADR i TSL > Doradztwo i audyt dla firm transportowych

Doradztwo i audyt dla firm transportowych

Doradztwo i audyt dla firm transportowych

Logistyka to obecnie bardzo rozbudowana dziedzina biznesu, która stanowi podstawę funkcjonowania firmy. Przez zadania logistyczne rozumie się wszystko to, co jest związane z transportem zarówno do, jak i z firmy, czyli surowce oraz produkty, a także magazynowanie, dystrybucję, systemy informatyczne i komunikacyjne wspierające procesy produkcji. Zarządzanie działem logistycznym i planowanie wszystkich jego prac jest procesem skomplikowanym, dlatego przydatny bywa specjalistyczny doradca.

Adresaci

Doradztwo i audyt dla firm transportowych i logistycznych skierowane jest przede wszystkim do tych firm, które  prowadzą operacje transportowe.

Oferta na usługi doradcze:

Nasza oferta obejmuje wszystkie  aspekty związane z prowadzeniem i zakładaniem firmy transportowej lub spedycyjnej. Proponujemy audyt i doradztwo w zakresie:

  • sprawdzenia uprawnień pracowników do pracy na danym stanowisku,
  • kontrola czasu pracy,
  • kontrola ewidencjonowania czasu pracy,
  • sprawdzenie dokumentacji przed kontrolą w przedsiębiorstwie,
  • przygotowanie odwołania od decyzji,
  • pomagamy w uzyskaniu licencji, zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego.

Forma współpracy

Po dostarczeniu do naszej firmy informacji odnośnie zakresu usługi, następuje wycena i podpisanie umowy. W przypadku przeprowadzenia szkoleń w naszej firmie  zleceniodawca traktowany jest na preferencyjnych warunkach.

Korzyści z współpracy

Efektem audytu jest uzyskanie odpowiedniej informacji na temat zmian, które muszą nastąpić w firmie. Wprowadzone zmiany na podstawie audytu dla  firm transportowych pozwala na  podejmowanie decyzji oszczędzających czas i pieniądze, koncentracja na priorytetach firmy, unikanie błędnych decyzji oraz unikaniu częstych kontroli przez ITD.


Masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas.

UsługiSprawdź także

Szkolenie z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców - dokumentacja

Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców

Szkolenie z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców Przepisy prawa regulujące zasady pracy kierowców precyzyjnie określają czas, jaki powinien spędzić kierowca prowadzący...

Czytaj całość
Firma transportowa, kilka pojazdów TIR. Jak uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych?

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych Firma ABC Szkolenia przygotowała szkolenie dedykowane osobą zamierzającym uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie...

Czytaj całość
bg3

System tachografów cyfrowych

Szkolenie z zakresu systemu tachografów cyfrowych dla przedsiębiorców Stosunkowo nowe, obowiązujące od 1 stycznia 2000 roku przepisy dotyczące montowania tachografów w samochodach...

Czytaj całość
jazdy doszkalające ciągnik siodłowy z naczepą

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Świadectwo kwalifikacji zawodowej jest dokumentem wydawanym po szkoleniu okresowym lub kursie kwalifikacyjnym i potwierdza uzyskanie uprawnień do...

Czytaj całość
Ciągnik siodłowy z naczepą na szkoleniu okresowym dawniej: kurs na przewóz rzeczy

Szkolenie okresowe kierowców zawodowych

Szkolenie okresowe kierowców Kurs na przewóz rzeczy lub osób dla kandydatów lub kierowców zawodowych zamierzających wykonywać przewóz drogowy. Szkolenie okresowe kierowców zawodowych...

Czytaj całość
Badania lekarskie dla kierowców zawodowych warszawa

Badania lekarskie dla kierowców

Badania dla kierowców Ubiegasz się o prawo jazdy wybranej kategorii? A może jesteś już kierowcą zawodowym? Pamiętaj o poddaniu się ogólnym badaniom...

Czytaj całość

abc szkoleniaDlaczego my?

Profesjonalnie, sprawnie, rzetelnie. Chcesz zdobyć uprawnienia kierowcy zawodowego lub założyć firmę transportową a może podnieść swoje kompetencje odnośnie transportu i logistyki. Dobrze trafiłeś. Profesjonalnie przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie.

Rzetelnie udzielimy informacji odnośnie transportu. Sprawnie obsłużymy Cię w Naszym biurze. Wszystko w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Poznaj Nas bliżej.

abc szkoleniaWybrane opinie

Automobilklub Polski  ma przyjemność zarekomendować firmę ABC Szkolenia – Paweł Żuchowski, z którą od kilku lat współpracujemy przy przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego transportu i ruchu drogowego. Firma potwierdza swój profesjonalizm na każdym etapie kooperacji. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Pawła Żuchowskiego – ABC Szkolenia jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Automobilklub Polski

Szkolenie z zakresu prawo jazdy kategorii C oraz Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Ośrodek ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski godny jest polecenia wszystkim, którym zależy na efektywnym i fachowo przeprowadzonym szkoleniu.

Zbigniew Drzewiński

WITAM WŁASNIE DZIŚ ZDAŁEM EGZAMIN C+E ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TAK SAMO BYŁO Z EGZAMINEM NA KAT C POLECAM WSZYSTKIM ABC SZKOLENIA, DAJE 5 GWIAZDEK I REKOMENDUJE. SUPER KADRA SZKOLĄCA, PEŁEN PROFESJONALIZM WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WYKŁADOWCÓW, INSTRUKTORÓW, ORAZ WSZYSTKICH PAŃ OBSŁUGUJĄCYCH SZKOLENIA, POZDRAWIAM

facebook

Реально хорошая школа обучения водителей на код 95 . Очень много украинцов и белорусов прошло через эту школу. Вы проходите как теореитический курс так и практический. Особые впечатления от работников школы, все приветливые и вежливые люди. Преподователи рассказывают о таких вещах которых в книжках не найдешь, вообщем кт думает связать свою жизнь с фурой начинайте с этой школы. У нас на родине такому не учат как сдесь

facebook

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na certyfikat kompetencji! Szybko rzeczowo w dobrej atmosferze, same konkrety szczególnie zakres księgowości. Polecam!

facebook

KontaktOŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego. Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców, innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto, zajmujemy się doradztwem w zakresie ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Będziesz zadowolony. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

INFORMACJA I ZAPISY


OBIERZ DOBRY KURS

Nie znalazłeś interesującej usługi związanej z transportem lub logistyką. Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.

Przejdź do kontaktuKontakt

KontaktSzybki Kontakt

KontaktLokalizacja

Copyright © ABC Szkolenia / Designed and Created by Trendmark